Veiklos sritys > Ankstyvasis ugdymas

Inesa Bosaitė - dailės vyr. mokytoja
 Rima Balčiūnienė - kanklių vyr. mokytoja
 Kristė Donauskienė - šokio mokytoja metodininkė

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mokykloje vykdomas ankstyvasis meninis ugdymas (3-6 metų amžiaus vaikams), suteikiantis galimybę kuo anksčiau atskleisti ir vystyti vaiko prigimtinius meninius gebėjimus, skatinti kūrybiškumą bei fantaziją, lavinti jo vaizduotę, įgyti bendravimo įgūdžių, pažinti ir suprasti jį supantį pasaulį.  Užsiėmimai vyksta grupėse. Vidutinis mokinių skaičius grupėje – 10. Vaikai lavinasi dailės, šokio ir muzikos (dainavimo) pamokėlėse, kurių kiekviena trunka puse akademinės valandos. Norintieji  į  ankstyvojo ugdymo programą priimami pateikus tėvų prašymą.  Esant laisvų vietų, ankstyvojo ugdymo programos ugdytiniai gali būti priimami mokslo metų eigoje, nuo mėnesio pradžios.