Liaudies instrumentų

• Valda Vasiliauskienė – kanklių vyr. mokytoja, skyriaus vedėja
  • Rima Balčiūnienė - kanklių vyr. mokytoja
  • Audrius Daučianskas - akordeono mokytojas

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Liaudies instrumentų skyriuje šiuo metu mokosi 31 mokinys. Akordeono klasėje – 16 mokinių, o kanklininkių – 15. Skyriuje dirba keturi mokytojai. Jau daug metų mokykloje gyvuoja skudutininkių ansamblis ir kanklių ansamblis „Smilga”. Abu kolektyvai daug koncertuoja, dalyvauja respublikinėse dainų šventėse, festivaliuose „Klonių aidai”,  „Trimitatis” ir kituose. Kanklininkės yra  pagrindinio respublikinio  Jono Švedo liaudies instrumentininkų konkurso dalyvės. Jau antri metai prie mūsų prisijungė du jauni, perspektyvūs akordeono klasės mokytojai. Abu jie  aktyviai dalyvauja mokyklos koncertiniame gyvenime ir augina būrį mokinukų.

Puslapiai: |1| |2| |3| |4| |5| |6| |7| |8| |9| |10| [11] |12| |13|