Pučiamųjų instrumentų

• Vincas Bakšys – trimito, baritono, althorno, fleitos, saksofono vyr. mokytojas, skyriaus vedėjas
  • Algirdas Marcinkevičius – trombono, tūbos, fleitos, trimito saksofono mokytojas metodininkas
  • Vytis Binkauskas -  klarneto, saksofono vyr. mokytojas

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pučiamųjų instrumentų skyriuje kasmet mokosi apie 40 mokinių. Skyriuje dirba keturi mokytojai. Mokiniai mokomi groti saksofonu, trombonu, klarnetu, baritonu, tūba, althornu, eufonija, trimitu ir fleita. Smagu, kad pučiamuosius instrumentus renkasi ne tik berniukai, bet ir mergaitės. Nuo antros klasės mokiniai turi galimybę išmokti groti pasirinktu antru papildomu instrumentu, tame tarpe ir mušamaisiais instrumentais. Skyriaus mokytojai gali didžiuotis puikiais mokinių pasiekimais. Meno mokyklos pučiamųjų instrumentų skyriaus mokiniai yra nuolatiniai, kas dveji metai vykstančio respublikinio J.Pakalnio pučiamaisiais ir mušamaisiais instrumentais konkurso, dalyviai. Kiekvieną kartą džiaugiamės mokiniais, tapusiais šio konkurso laureatais ir diplomantais. Mokyklos pučiamųjų instrumentų orkestras „Šventė" yra reprezentacinis mokyklos kolektyvas. Orkestras dalyvauja mokyklos šventėse ir renginiuose, draugauja su miesto ir rajono mokyklomis, kurios kviečia orkestrą įvairioms progoms. Miesto šventės taip pat neapsieina be meno mokyklos orkestro, taip pat „Šventė" yra respublikinių Dainų švenčių dalyvis. Nuo 2016 metų orkestras dalyvauja Lietuvos pučiamųjų orkestrų čempionate. Mokiniams smagu atstovauti Lietuvai užsienyje, jie yra koncertavęs Italijoje ir Vokietijoje.

Pučiamųjų instrumentų skyrius gali didžiuotis davęs pradžią ne vienam, dabar jau profesionaliam muzikantui, kurie garsina Jurbarko kraštą, grodami profesionaliuose kolektyvuose Lietuvoje ir užsienyje.

Puslapiai: |1| |2| [3] |4| |5| |6| |7| |8| |9| |10| |11|