Choreografijos

• Kristė Donauskienė -   choreografijos vyr. mokytoja, skyriaus vedėja

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jurbarko Antano Sodeikos meno mokykloje choreografijos skyrius buvo atidarytas 2007 m. ir jau pirmaisiais gyvavimo metais sulaukė nemažai šokio mylėtojų. Šokėjai, meno mokykloje, gali susipažinti ir išmokti įvairių šokio žanrų ir stilių. Pagal pradinio ugdymo programą, 1 - 3 klasių mokiniai susipažįsta su lietuvių liaudies papročiais ir folkloru, liaudišku, klasikiniu bei pramoginiu šokiu. Vyresnėse klasėse mokiniai dar mokomi ir šiuolaikinio bei gatvės šokių, istorinio ir pasaulio tautų šokių. Nuo trečios klasės, šokėjai turi galimybę muzikuoti, pasirinkę patinkantį iš esančių mokykloje instrumentų.

Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos choreografijos skyriuje yra Liaudiškų šokių kolektyvas „Mituvėlė“. Tai  jaunas, tačiau su kiekvienais metais vis augantis šokių kolektyvas. Daug dirbame siekdami kuo geresnių įvertinimų. Kolektyvas aktyviai dalyvauja rajono kultūriniame gyvenime, koncertuoja  ir kitose Lietuvos scenose – šventėse, festivaliuose. „Mituvėlė“ aktyviai dalyvauja respublikinėse dainų ir šokių šventėse.  Šiuo metu kolektyvą jungia dvi šokėjų amžiaus grupės: jauniai ir jaunučiai. Kolektyvui vadovauja vyr. mokytoja Kristė Donauskienė.

Meno mokykloje yra ir šiuolaikinio šokio kolektyvai, kurie yra kasmetinių mokyklos ataskaitinių koncertų miesto visuomenei dalyviai. Taip pat kolektyvai aktyviai dalyvauja šiuolaikinio šokio festivaliuose bei konkursuose ir jau gali pasigirti vis didėjančia taurių bei medalių kolekcija. Kolektyvams vadovauja vyr. mokytoja Kristė Donauskienė.

Per visus gyvavimo metus skyrius jau atsisveikino su 3 šokėjų laidomis

Šiuo metu mokinius šokio paslapčių moko vyr. mokytoja Kristė Donauskienė ir mokytoja Ieva Janauskaitė.

Puslapiai: |1| [2] |3| |4| |5| |6| |7| |8| |9| |10| |11| |12| |13|