choreografija

Nuo 2007 metų Jurbarko Antano Sodeikos meno mokykla turi choreografijos skyrių.  Šiuo metu mokinius šokio paslapčių moko choreografės Kristė Donauskienė ir Jolanta Telišauskienė. Skyrius dar jaunas, su kiekvienais metais vis augantis. Šokėjai meno mokykloje gali susipažinti ir išmokti daugelio žanrų ir stilių šokių. Klasikinio ir tautinio šokio pagrindų ir sudėtingesnių derinių mokoma visus šešis metus. Pagal pradinio ugdymo programą 1 - 3 klasių mokiniai susipažįsta su lietuvių liaudies papročiais ir folkloru, ritminiu šokiu ir buitiniiu - pramoginiu šokiu. Vyresnėse klasėse mokiniai mokomi šiuolaikinio ir gatvės šokių, istorinio ir pasaulio tautų šokių. Nuo trečios klasės šokėjai turi galimybę muzikuoti, pasirinkę patinkantį iš esančių mokykloje instrumentų. Meno mokykloje yra liaudiškos muzikos ir šokių kolektyvas "Mituvėlė", kuriame šoka gabiausieji mokiniai. Mažieji "Mituvėlės" šokėjai, būdami tik antrokai, jau dalyvavo Lietuvos Tūkstantmečio Dainų šventės Šokių dienoje. Šis kolektyvas ir mergaičių ritminių šokių grupė yra kasmetinių mokyklos ataskaitinių koncertų miesto visuomenei dalyviai. Šokėjai mielai mielai laukiami ir miesto vidurinėse mokyklose organizuojamuose renginiuose.
    "Skruzdėliuko kelionė"

Puslapiai: [1] |2| |3| |4| |5| |6| |7| |8| |9| |10|