Sveikiname Dominyką Mačiežą!

2021-01-05

Sveikiname fortepijono klasės mokinį Dominyką Mačiežą ir jo mokytoją Jovitą Misiūnienę   XXI tarptautiniame konkurse „SOZVEZDIYE PODZIMU/GOLD EUROPE 2020“ Ukrainoje ir tarptautiniame konkurse-festivalyje GRAND ONLINE EUROFEST 2020“ Prahoje laimėjusiems 1 pirmą vietą!

Dailininkai parodos kataloge

2021-01-04

Dailės skyriaus mokiniai, besimokydami grafikos technikų, sudalyvavo tarptautiniame konkurse "TRAKŲ PUSIASALIO PILIS: VIENARAGIS - KULTŪRINIO, ISTORINIO PAVELDO SIMBOLIS". Trijų mokinių darbai pateko į tarptautinio parodos katalogo puslapius : Saulės Griškutės (239), Aistės Krištopaitytės (241), Aurelijos Vaitkutės (246). Mokytoja Lina Rušienė.

Katalogo nuoroda:

Su Naujais Metais!

2020-12-31

VILTINGŲ, KŪRYBINGŲ, SVEIKŲ, DRAUGIŠKŲ NAUJŲ METŲ!

Sveikiname "Mituvėlės" šokėjas!

2020-12-29

Sveikiname liaudiškų šokių kolektyvo „Mituvėlė“ mergaičių grupę ir jų mokytoją Ievą Janauskaitę šokių konkurse-festivalyje „Way of dance 2020“  pelniusią 1 pirmą vietą!