Sveikiname dailininkes!

2018-12-10

Sveikiname  VI TARPTAUTINIO GRAFINĖS MINIATIŪROS KONKURSO 2018 nugalėtojas:

Donatą Čyžaitę  A grupėje (9-12m) laimėjus 3 vietą ir  Kamilę Matukaitytę   B grupėje (13-15m) užėmus 3  vietą.

Projekte dalyvavo 312 vaikų ir jaunuolių iš 20 Lietuvos bei užsienio dailės mokyklų. Taip pat Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklai skirta padėka  už darbų kolekciją.   Mokytoja Lina Rušienė.

Koncertas "Ąžuoliuko" darželyje

2018-12-03

Lapkričio 29 d. Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos chorinio dainavimo mokiniai ir jaunieji akordeonistai bei jų mokytojai aplankė mažuosius Jurbarko ,,Ąžiuoliuko" mokyklos vaikučius. Draugo dienos proga dovanojo jiems muzikinį koncertą. Šilta ir nuotaikinga muzika sujungė visus draugus dainuoti ir šokti kartu!

Programos dalyviai: akordeonistai Vytenis Ambrutaitis ir Tadas Kulikauskas ir jaunių choras su savo mokytojais Rugile Padvilikyte, Laurynu Antanaičiu ir Audriumi Daučiansku.

Pianistų festivalis "Rudens mozaika"

2018-12-01

Lapkričio mėn. 26 d. Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos pianistai lankėsi Raseinių meno mokykloje, kur vyko jaunųjų pianistų festivalis ,,Rudens mozaika‘‘ ir metodinė diena mokytojams. Kol mokytojai klausėsi lektorės J. Osipkovos paskaitos, visi festivalio dalyviai: Raseinių meno mokyklos, Raseinių meno mokyklos Ariogalos filialo ir mūsų meno mokyklos mokiniai buvo pakviesti į edukacinį renginį ,,Teatriniai žaidimai‘‘, kurį vedė mokytoja Romena Godelytė-Irkmonienė. Žaisdami mokiniai artimiau susipažino, susidraugavo, dingo įtampa, kuri paprastai lydi atlikėjus prieš atsakingesnius pasirodymus.

Koncertas buvo labai spalvingas kūrinių įvairove: nuo baroko epochos iki šiuolaikinės muzikos. Gausiai susirinkę žiūrovai kiekvieną jaunąjį atlikėją apdovanodavo gausiais aplodismentais. Mūsų mokyklą atstovavo šie mažieji pianistai: D. Misevičiūtė, I. Ževžikovas, V. Stanaitytė, P. Gudaitis, P. ir M. Kairiai, N. Pužauskaitė, D. Mačieža, S. Spaustynaitytė, kuri grojo ansamblyje su smuikininku A. Užemecku. Mokinius koncertui paruošė mokytojos R. Česnulevičiūtė, J. Misiūnienė, D. Švedienė.

Raseinių meno mokykloje mes viešime jau antrą kartą. Labai džiaugiamės savo naujais draugais, nes jaučiamės laukiami ir sutinkami labai nuoširdžiai. Sekančiais mokslo metais tikimės susitikti Jurbarke. Graži draugystė turi tęstis.

Vyr. mokytoja D. Švedienė

Jaunųjų pianistų festivalis

2018-11-07

IV respublikinis jaunųjų pianistų festivalis Gelgaudiškio dvare

Tai labai laukiamas festivalis ,,Rudens spalvos”, kuris vyksta rudenį, kai visa gamta pasipuošia įvairiomis spalvomis. Klausytojai gali pasidžiaugti puikiu koncertu, dalyviai pasisemti sceninės patirties, išbandyti jėgas naujuose žanruose, o pedagogai turi galimybę pasidalinti profesine patirtimi, bendradarbiauti, kurti bendrus projektus.

Gelgaudiškio dvaras - vienas seniausių dvarų ansamblių Lietuvoje, rekonstruotas XIX a., o parkas yra vienas didžiausių Lietuvos parkų (118,5 ha), pasižymintis sudėtinga struktūra, kur griežtos geometrinės formos pereina į natūralią Nemuno šlaitų girią. Parke įrengtas pažintinis takas, organizuojamos teatralizuotos ekskursijos, o už 800 m yra maža laivų prieplauka su įrengta aikštele.

Atsivėrus restauruotiems dvaro rūmams, ypač suaktyvėjo meno sklaida. Koncertai vyksta  ne tik didžiojoje menėje, bet, esant palankioms oro sąlygoms, ir nuostabioje lauko terasoje. Atvyksta meno kolektyvai iš visos Lietuvos, organizuojami klubiniai judėjimai, parodos bei profesionaliosios muzikos koncertai.

Džiugu, kad meno mokyklų mažieji menininkai taip pat turi galimybę čia muzikuoti.

Festivalyje dalyvavo Marijampolės, Kauno A. Kačanausko, Šakių ir Jurbarko meno mokyklų mokiniai. Sėkmė ir gausūs aplodismentai lydėjo šiuos mūsų mokinių pasirodymus: Pauliaus ir Mato Kairių, Vėjos Stanaitytės ir Povilo Gudaičio fortepijoninius ansamblius, Sandros Spaustynaitytės ir Alano Užemecko instrumentinį ansamblį bei Agnės Gerulaitytės, Arno Labanausko ir Dominyko Mačiežos trio. Juos paruošė fortepijono mokytojos Jovita Misiūnienė, Danutė Švedienė ir Rosita Česnulevičiūtė bei saksofono mokytojas Marius Murauskas. Dėmesys ir šiluma lydėjo visus dalyvius.

Šakių rajono savivaldybės meras E. Pilypaitis, Šakių meno mokyklos direktorius

E. Martinaitis pasidžiaugė nuostabia švente, įteikė padėkas renginio organizatorėms G. Samajauskienei, L. Stanaitienei bei visiems dalyviams ir pakvietė vaikučius į ekskursiją po dvarą, o mokytojus į seminarą.

Edukacinėje programoje, vaikštinėjant po dvaro menes, vaikai sužinojo dvaro istoriją. Pamokėlės metu mokėsi dvaro etiketo, dalyvavo viktorinoje, kurios metu gavo saldžių prizų.  Vėliau vaikams ponia persirengusi profesionali šokių mokytoja vedė šokių pamoką. Kitoje menėje jie mokėsi senųjų žaidimų. Po užsiėmimų vaikai kėlėsi į dvaro stogo apžvalgos aikštelę. Ekskursijos pabaigoje buvo vaišinami kropeliais. Tuo tarpu mokytojai dalyvavo seminare ,,Muzikos mokytojo ir ugdytinio bendravimas ir bendradarbiavimas siekiant gerų darbo rezultatų”.

Džiaugiamės ir dėkojame Šakių meno mokyklos direktoriui, organizatorėms, dvaro administracijai už šį nuostabų projektą, galimybę jame dalyvauti ir už nuoširdų bei jaukų priėmimą.

Vyresnioji fortepijono mokytoja R. Česnulevičiūtė

Puslapiai: [1] |2| |3| |4| |5| |6| |7| |8| |9| |10| |11| |12|