Dailės suaugusiųjų užsiėmimai

2018-09-25

KVIEČIAME  DALYVAUTI JURBARKO ANTANO SODEIKOS MENO  MOKYKLOS DAILĖS  SUAUGUSIŲJŲ UGDYMO  PROGRAMOJE

Norinčius piešti, pirmam susitikimui kviečiame ateiti spalio 3d. (trečiadienį) 18.00, į Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos fojė (prie raštinės).

Suaugusiųjų integruotos piešimo - kompozicijos (tapyba, grafika, šiuolaikinė dailė) - mokymo programos  dalyvių  amžius – nuo 18 metų. Programos tikslas – nuosekliai plėtoti akademinio piešimo žinias, gebėjimus ir įgūdžius.  Atrasti savyje kūrėją, išbandyti nežinomas dailės šakas , tenkinti individualios kūrybos poreikius, kuriant kompozicijas  tapybos, grafikos, šiuolaikinės dailės išraiškos priemonėmis, ieškoti saviraiškos ir tobulėjimo galimybių pasitelkiant meninę raišką kaip tobulėjimo ir relaksacijos priemonę.

Planuojami  dviejų akademinių valandų per savaitę užsiėmimai. Kaina mėnesiui 21 euras. Užsiėmimus ves dailės vyr. mokytoja Lina Rušienė.

Rugsėjo 1-oji

2018-09-01

SVEIKINAME VISUS MOKINIUS, MOKYTOJUS IR TĖVELIUS SU MOKSLO METŲ PRADŽIOS ŠVENTE!

2018-08-30

DĖMESIO!
  MOKSLO METŲ PRADŽIOS ŠVENTĖ MENO MOKYKLOJE VYKS RUGSĖJO 3 - ĄJĄ   13.00 VAL.

Kviečiame!

2018-07-25

Kviečiame į meno mokyklą!

Dar turime kelias laisvas vietas mokytis šokio, dailės, chorinio dainavimo, groti akordeonu.
Taip pat naujiena mažiesiems – 2-6 metų vaikučiams. Nuo naujų mokslo metų vykdysime ankstyvojo ugdymo programą, kurią sudarys 3 meno sritys: muzikavimas, šokis ir dailė. Tėveliai prašymus turėtų pateikti iki rugpjūčio 1 dienos.

Daugiau informacijos tel. 8 447 71334,
el. p. info@jurbarkomenomokykla.lt; direktor@jurbarkomenomokykla.lt