Jaunųjų pianistų festivalis

2018-11-07

IV respublikinis jaunųjų pianistų festivalis Gelgaudiškio dvare

Tai labai laukiamas festivalis ,,Rudens spalvos”, kuris vyksta rudenį, kai visa gamta pasipuošia įvairiomis spalvomis. Klausytojai gali pasidžiaugti puikiu koncertu, dalyviai pasisemti sceninės patirties, išbandyti jėgas naujuose žanruose, o pedagogai turi galimybę pasidalinti profesine patirtimi, bendradarbiauti, kurti bendrus projektus.

Gelgaudiškio dvaras - vienas seniausių dvarų ansamblių Lietuvoje, rekonstruotas XIX a., o parkas yra vienas didžiausių Lietuvos parkų (118,5 ha), pasižymintis sudėtinga struktūra, kur griežtos geometrinės formos pereina į natūralią Nemuno šlaitų girią. Parke įrengtas pažintinis takas, organizuojamos teatralizuotos ekskursijos, o už 800 m yra maža laivų prieplauka su įrengta aikštele.

Atsivėrus restauruotiems dvaro rūmams, ypač suaktyvėjo meno sklaida. Koncertai vyksta  ne tik didžiojoje menėje, bet, esant palankioms oro sąlygoms, ir nuostabioje lauko terasoje. Atvyksta meno kolektyvai iš visos Lietuvos, organizuojami klubiniai judėjimai, parodos bei profesionaliosios muzikos koncertai.

Džiugu, kad meno mokyklų mažieji menininkai taip pat turi galimybę čia muzikuoti.

Festivalyje dalyvavo Marijampolės, Kauno A. Kačanausko, Šakių ir Jurbarko meno mokyklų mokiniai. Sėkmė ir gausūs aplodismentai lydėjo šiuos mūsų mokinių pasirodymus: Pauliaus ir Mato Kairių, Vėjos Stanaitytės ir Povilo Gudaičio fortepijoninius ansamblius, Sandros Spaustynaitytės ir Alano Užemecko instrumentinį ansamblį bei Agnės Gerulaitytės, Arno Labanausko ir Dominyko Mačiežos trio. Juos paruošė fortepijono mokytojos Jovita Misiūnienė, Danutė Švedienė ir Rosita Česnulevičiūtė bei saksofono mokytojas Marius Murauskas. Dėmesys ir šiluma lydėjo visus dalyvius.

Šakių rajono savivaldybės meras E. Pilypaitis, Šakių meno mokyklos direktorius

E. Martinaitis pasidžiaugė nuostabia švente, įteikė padėkas renginio organizatorėms G. Samajauskienei, L. Stanaitienei bei visiems dalyviams ir pakvietė vaikučius į ekskursiją po dvarą, o mokytojus į seminarą.

Edukacinėje programoje, vaikštinėjant po dvaro menes, vaikai sužinojo dvaro istoriją. Pamokėlės metu mokėsi dvaro etiketo, dalyvavo viktorinoje, kurios metu gavo saldžių prizų.  Vėliau vaikams ponia persirengusi profesionali šokių mokytoja vedė šokių pamoką. Kitoje menėje jie mokėsi senųjų žaidimų. Po užsiėmimų vaikai kėlėsi į dvaro stogo apžvalgos aikštelę. Ekskursijos pabaigoje buvo vaišinami kropeliais. Tuo tarpu mokytojai dalyvavo seminare ,,Muzikos mokytojo ir ugdytinio bendravimas ir bendradarbiavimas siekiant gerų darbo rezultatų”.

Džiaugiamės ir dėkojame Šakių meno mokyklos direktoriui, organizatorėms, dvaro administracijai už šį nuostabų projektą, galimybę jame dalyvauti ir už nuoširdų bei jaukų priėmimą.

Vyresnioji fortepijono mokytoja R. Česnulevičiūtė

Dailės suaugusiųjų užsiėmimai

2018-09-25

KVIEČIAME  DALYVAUTI JURBARKO ANTANO SODEIKOS MENO  MOKYKLOS DAILĖS  SUAUGUSIŲJŲ UGDYMO  PROGRAMOJE

Norinčius piešti, pirmam susitikimui kviečiame ateiti spalio 3d. (trečiadienį) 18.00, į Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos fojė (prie raštinės).

Suaugusiųjų integruotos piešimo - kompozicijos (tapyba, grafika, šiuolaikinė dailė) - mokymo programos  dalyvių  amžius – nuo 18 metų. Programos tikslas – nuosekliai plėtoti akademinio piešimo žinias, gebėjimus ir įgūdžius.  Atrasti savyje kūrėją, išbandyti nežinomas dailės šakas , tenkinti individualios kūrybos poreikius, kuriant kompozicijas  tapybos, grafikos, šiuolaikinės dailės išraiškos priemonėmis, ieškoti saviraiškos ir tobulėjimo galimybių pasitelkiant meninę raišką kaip tobulėjimo ir relaksacijos priemonę.

Planuojami  dviejų akademinių valandų per savaitę užsiėmimai. Kaina mėnesiui 21 euras. Užsiėmimus ves dailės vyr. mokytoja Lina Rušienė.

Rugsėjo 1-oji

2018-09-01

SVEIKINAME VISUS MOKINIUS, MOKYTOJUS IR TĖVELIUS SU MOKSLO METŲ PRADŽIOS ŠVENTE!

2018-08-30

DĖMESIO!
  MOKSLO METŲ PRADŽIOS ŠVENTĖ MENO MOKYKLOJE VYKS RUGSĖJO 3 - ĄJĄ   13.00 VAL.

Puslapiai: |1| [2] |3| |4| |5| |6| |7| |8| |9| |10| |11| |12|