Dailininkų pleneras

2019-09-20

Rugsėjo 18 d. meno mokyklos dailės  skyriaus mokiniai su  mokytoja Inesa Bosaite dalyvavo bendrame, tradiciniame, dailės plenere su Šakių meno mokyklos jaunaisias dailininkais.

Pleneras vyko šalia meno mokyklos, Vasilčikovų dvaro parke. Prieš tai visi drauge aplankėme Vinco Grybo memorialinį muziejų, apžiūrėjome ir kelias ten eksponuojamas parodas. Po ekskursijos ir pietų pertraukėlės, kiekvienas  dailininkas susirado sau tinkamą vietą tapymui ir kibo į darbus…Nors diena oru nelepino, vis lijo lietus, bet kai atėjo laikas tapybai – dangus išsigiedrijo ir pasirodė saulutė.

Dienos nuotaika atsispindėjo ir darbuose.

Labai džiaugiamės draugyste su Šakių meno mokyklos dailininkais ir jų mokytoja Lolita Rūgyte, kuri trunka jau ne vienerius metus.

Nuotraukos iš plenero foto galerijoje

Sveikiname "Smilgą"!

2019-09-09

Šie nauji mokslo metai jau prasidėjo gražiais pasiekimais. Rugsėjo 6 d. mūsų  mokyklos  kanklių  ansamblis „Smilga"  dalyvavo  III  tarptautiniame  instrumentinės  muzikos festivalyje „ Kanklėmis  kankliuokime,  sutartinę   traukime"Kalvarijos  meno  mokykloje. Mūsų kanklininkės  pelnė  III  laipsnio diplomą. Jų  vadovė  mokytoja  Rima  Balčiūnienė.

Rugsėjo 1-oji

2019-09-01

SVEIKINAME VISUS MOKINIUS, MOKYTOJUS IR TĖVELIUS SU MOKSLO METŲ PRADŽIOS ŠVENTE!

Su Rugsėju!!!

2019-08-28

Mokslo metų pradžios šventė vyks rugsėjo 2 dieną 13 valandą, prie mokyklos!

Puslapiai: |1| |2| |3| |4| |5| |6| |7| |8| |9| |10| |11| [12] |13| |14|