"Grojančio parko valanda"

2019-06-14

Beveik dvi savaites Dvaro parke šeimininkavo meno mokyklos jaunieji dailininkai, muzikantai ir šokėjai. Čia vyko bendras Antano Sodeikos meno mokyklos  ir  JIVIC projektas  „Grojančio parko valanda“. Kasdien nuo 17.00 iki 18.00 valandos buvo galima paklausyti akordeono, pianino, kanklių, pučiamųjų instrumentų garsų, smuiko, pažiūrėti, kaip šoka šokėjai, dainuoja dainininkai ir kaip virtuoziškai pagal muzikos garsus teptukus valdo dailės skyriaus mokiniai. O taip pat kartu su jais piešti. Norinčių tikrai netrūko!

Nors oras su kiekviena diena kaito, o žiūrovų vis mažėjo, dėkojame ištvermingiausiems!

Pasidžiaukime projekto akimirkomis foto galerijoje!

Sveikiname dvi laureates!

2019-06-13

DAR DVI LAUREATĖS JURBARKO ANTANO SODEIKOS MENO MOKYKLOJE!

I- ame tarptautiniame konkurse - festivalyje AMICITIA SONANS 2019 fortepijono kategorijos (A) III vietos laureate tapo ELZĖ SPAUSTYNAITYTĖ I kl., mokytoja Rosita Česnulevičiūtė.

II- ame tarptautiniame jaunųjų muzikantų konkurse TROFEO MUSICALE 2019 pučiamųjų kategorijos (C4) saksofono specialybės III vietos laureate tapo SAMANTA ČEPAUSKAITĖ 4 kl., mokytojas Vytis Binkauskas, koncertmeisterė Rosita Česnulevičiūtė.

SVEIKINAME!!!

Grojančio parko valanda

2019-06-03

Kiekvienos darbo dienos pavakarę nuo 17.00 iki 18 val. praleiskite Jurbarko dvaro parke ir paklausykite gyvai atliekamos meno mokyklos mokinių muzikos, pasigrožėkite šokėjų pasirodymais ir dailininkų darbais!

"Trimitatis - 2019"

2019-05-26

Gegužės 24 dieną Plungėje vyko XIX Žemaitijos ir Klaipėdos krašto tautinės muzikos ansamblių ir orkestrų festivalis „Trimitatis“. Ir mūsų mokyklos du kolektyvai jame dalyvavo-tai skudutininkių ansamblis ir kanklių ansamblis „Smilga“. Kolektyvai savo koncertinius kūrinius dienos metu dovanojo Plungės mokyklose jų mokiniams ir mokytojams, o 17 valandą visi susirinko į Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos kiemą ir dovanojo gražų bendrą koncertą visiems Plungės klausytojams. Puikus oras , graži žemaitiška tarmė ir gera nuotaika vainikavo šį festivalį. Grįžome tikrai pakylėtos.

Puslapiai: |1| |2| |3| |4| |5| |6| |7| |8| |9| |10| |11| |12| [13] |14|