Sveikiname Ūlą!

2019-02-15

Sveikiname dailės skyriaus 3 klasės mokinę ŪLĄ SABATAITYTĘ tapus tarptautinės aeronautikos federacijos (FAI) piešinių konkurso „Svajoju....skraidyti! “ nacionalinio turo diplomante  ir parodos dalyve! Mokytoja Inesa Bosaitė.

Stygininkų konkursas

2019-02-14

Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje vasario 13 dieną vyko respublikinis Kęstučio Ivaškevičiaus stygininkų konkursas. Į šį konkursą suvažiuoja smuikininkai ir violončelininkai iš daugelio Lietuvos muzikos ir meno mokyklų. Be šeimininkų konkurse dalyvavo Ignalinos Miko Petrausko, Kauno 1-os, Kauno A. Kačanausko, Panevėžio, Vilniaus Algirdo muzikos mokyklų, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos, Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos, bei Jonavos Janinos Miščiukaitės, Ukmergės ir Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklų mokiniai. Mūsų 4 klasės smuikininkė UGNĖ PREIMONAITĖ šauniai pasirodė šiame konkurse ir tapo konkurso diplomante.

Sveikiname Ugnę, jos mokytoją Vidą Račkauskienę ir koncertmeisterę Zitą Liktienę!

Sveikiname dailininkę!

2019-02-01

SVEIKINAME DAILĖS SKYRIAUS 4 KLASĖS MOKINĘ AUSTĖJĄ TENIKAITYTĘ IR JOS MOKYTOJĄ INESĄ BOSAITĘ - LAIMĖJUS 3 VIETĄ PIEŠINIŲ KONKURSE "TAIKŪS MIESTAI" JAPONIJOJE!

KONKURSĄ INICIJAVO ORGANIZACIJA "MERAI UŽ TAIKĄ" (HIROSHIMA). ŠIAI ORGANIZACIJAI PRIKLAUSO 1700 MIESTŲ IŠ VISO PASAULIO.

Atvirų durų savaitė

2019-01-28

ŠI SAVAITĖ -  2018 01 28 - 02 01  ATVIRŲ DURŲ SAVAITĖ MENO MOKYKLOJE.
   KVIEČIAME VISUS NORINČIUS ATVYKTI, PASISVEČIUOTI , SUSIPAŽINTI!

Puslapiai: |1| |2| |3| |4| |5| |6| |7| |8| |9| |10| |11| |12| [13]