Grojančio parko valanda

2019-06-03

Kiekvienos darbo dienos pavakarę nuo 17.00 iki 18 val. praleiskite Jurbarko dvaro parke ir paklausykite gyvai atliekamos meno mokyklos mokinių muzikos, pasigrožėkite šokėjų pasirodymais ir dailininkų darbais!

"Trimitatis - 2019"

2019-05-26

Gegužės 24 dieną Plungėje vyko XIX Žemaitijos ir Klaipėdos krašto tautinės muzikos ansamblių ir orkestrų festivalis „Trimitatis“. Ir mūsų mokyklos du kolektyvai jame dalyvavo-tai skudutininkių ansamblis ir kanklių ansamblis „Smilga“. Kolektyvai savo koncertinius kūrinius dienos metu dovanojo Plungės mokyklose jų mokiniams ir mokytojams, o 17 valandą visi susirinko į Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos kiemą ir dovanojo gražų bendrą koncertą visiems Plungės klausytojams. Puikus oras , graži žemaitiška tarmė ir gera nuotaika vainikavo šį festivalį. Grįžome tikrai pakylėtos.

Priėmimas į mokyklą!

2019-05-22

JURBARKO ANTANO SODEIKOS MENO MOKYKLA

skelbia mokinių priėmimą 2019–2020 m. m. į šias  klases:

FORTEPIJONO, SMUIKO, AKORDEONO, PUČIAMŲJŲ, KANKLIŲ,  DAILĖS, ŠOKIO, CHORINIO IR SOLINIO DAINAVIMO

Prašymai priimami iki 2019 m. gegužės 31 d.

Priėmimas į mokyklą – 2019 m. gegužės 31d. 16 - 17 val.

Reikalingi dokumentai:

prašymas,

sveikatos pažyma,

gimimo liudijimo kopija,

1 dokumentinė nuotrauka

Adresas: Vydūno g. 23, Jurbarkas, Tel. 8447 71334;

el.p. info@jurbarkomenomokykla.lt; www.jurbarkomenomokykla.lt

"Smilga" Šiauliuose

2019-05-22

Gegužės 17-19 dienomis Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijoje vyko tarptautinis kamerinių liaudies instrumentų ansamblių festivalis-konkursas. 17 dieną mokytojos Rima Balčiūnienė ir Valda Vasiliauskienė dalyvavo seminare ir klausėsi svečių iš Rusijos ir Ukrainos vedamų meistriškumo pamokų. 18-19 dienomis konkursas vyko dviem turais, o jame dalyvavo ir mūsų mokyklos kanklių ansamblis „Smilga“.Konkurse dalyvavo ansambliai iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Dalyvius vertino labai rimta kopetentinga komisija, korioje buvo ir Lietuvos ir teatro akademijos profesoriai ir svečiai iš Rusijos, Ukrainos, Estijos ir Latvijos. Labai džiaugiamės, kad „Smilgos“ pelnė III laipsnio diplomą ir 50 eurų piniginį prizą. Kadangi konkursas vyko dvi dienas, tai merginos dar ir sudalyvavo „muziejų naktyse“-aplankė dviračių muziejų, Chaimo Frenkelio vilą, kurioje per didelį ekraną stebėjo Eurovizijos finalą.19 dienos pavakare konkursą vainikavo gražus laureatų ir svečių iš užsienio koncertas bei vakaronė.