Kviečiame mokytis!

2020-09-03

Kviečiame  4 - 5 metų vaikučius  meno mokykloje lankyti  dailės, muzikos ir šokio užsiėmimus.
 Išsamesnė informacija teikiama tel.: 8 447 52137  ir  8 447 71334

Rugsėjo 1 - oji

2020-08-28

Sveikiname visus sugrįžus į mokyklą!

Šiuos mokslo metus pradėsime be įprastos bendruomenės šventės, tačiau su šventine nuotaika.

Rugsėjo 1d. 13 val. mokykloje lauksime pirmokų ir jų tėvelių, kuriuos palydėsime į klases.

Vaikai susipažins su mokytojais, būsima veikla. Tėveliai gaus visą reikiamą informaciją.

Kitų klasių mokinius mokytojai individualiai informuos apie pirmojo susitikimo laiką.

Mokyklos administracija

SVEIKINAME!

2020-06-01

Sveikiname dailės skyriaus 5 klasės mokines Medą Masaitytę ir Aureliją Vaitkutę laimėjusias II - ąsias vietas,  savo amžiaus grupėse, respublikiniame mokinių piešinių konkurse "Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės portretai". Mokytoja Lina Rušienė.

Kviečiame mokytis mūsų mokykloje!

2020-05-21

Kviečiame nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. mokytis mūsų mokykloje!

Galite pasirinkti fortepijono, akordeono, smuiko, kanklių, trimito, klarneto, saksofono, tūbos, eufonijos, althorno, chorinio dainavimo (su fortepijono pamokomis), solinio dainavimo, dailės ir šokio klasę.  Pasirinktą klasę nurodykite prašyme.

Tėvų (globėjų/rūpintojų) užpildytus, skenuotus ar fotografuotus ir parašais patvirtintus prašymus iki 2020 m. birželio 4 d.  siųskite elektroniniu paštu info@jurbarkomenomokykla.lt Priėmimas vyks 2020 m. birželio 4 d. nuo 15 val. iki 18 val. Su kiekvienu iš Jūsų susisieksime prašyme nurodytu telefonu ir suderinsime atvykimo laiką.

Prašymo formą rasite meniu skiltyje „Prašymo forma“.

Asmens duomenys bus tvarkomi laikantis asmens duomenų apsaugos reikalavimų.

Džiaugsimės jei prisijungsite prie mūsų!