2019-01-21

Vadovaujantis LR švietimo ir mokslo ministro 2018 m. kovo 27 d. įsakymu Nr. V-279 kviečiame mokyklos bendruomenę susipažinti su Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos direktorės Loretos Ševelienės 2018 m. veiklos ataskaita, kurią rasite kairėje esančiame meniu punkte „Veiklos ataskaitos“.
     Informuojame, kad mokyklos bendruomenė iki 2019 m. sausio  31 d. turi teisę teikti pasiūlymus dėl veiklos ataskaitos  Mokyklos tarybai elektroniniu paštu:
info@jurbarkomenomokykla.lt

Kviečiame!

2019-01-11

Kviečiame norinčius groti fortepijonu ar saksofonu pagal suaugusiųjų ugdymo programą.

Daugiau informacijos suteiksime tel. 8 447 52137 arba mokykloje adresu Vydūno g. 23

SU ŠV. KALĖDOMIS!

2018-12-23

RAMIŲ, ŠILTŲ IR JAUKIŲ ŠVENTŲ KALĖDŲ!

Sveikiname!

2018-12-22

4 fortepijono klasės mokinį Dominyką Mačiežą  ir mokytoją Jovitą Misiūnienę Tarptautiniame Dainiaus Trinkūno jaunųjų pianistų festivalyje – konkurse laimėjus Grand Prix!

4 smuiko klasės mokinę Ugnę Preimonaitę XIX Lietuvos muzikos ir  meno mokyklų styginių instrumentų festivalyje – konkurse „ARCO“ tapus laureateAčiū mokytojai Vidai Račkauskienei ir koncertmeisterei Zitai Liktienei.

Kanklių ansamblį „Smilga“ ir jų mokytoją Rimą Balčiūnienę Tarptautiniame K. Biliūno tautinių instrumentų solistų, ansamblių ir orkestrų konkurse-festivalyje laimėjus 3 vietą!

3 kanklių klasės mokinę Lukreciją Danieliūtę ir mokytoją Rimą Balčiūnienę II-jame Respublikiniame 3 klasės kanklininkų etiudo konkurse laimėjus 3 vietą!

Puslapiai: |1| |2| |3| |4| |5| |6| [7] |8| |9| |10| |11| |12| |13|