Festivalis ARCO

2021-12-02

Gruodžio 1 d. Kauno  Juozo  Naujalio  muzikos  gimnazijoje vyko Lietuvos  muzikos ir  meno  mokyklų  XXI -asis styginių instrumentų festivalis  ARCO. Jame dalyvavo 51 atlikėjas iš Kauno, Vilniaus, Panevėžio, Kaišiadorių, Jonavos, Vilkaviškio, Marijampolės, Šakių, Utenos ir Alytaus meno ir muzikos mokyklų. Jurbarko  Antano  Sodeikos meno mokyklai atstovavo dvi  2 klasės  smuikininkės - Severija Juškauskaitė ir Geda Mašiotaitė. Visi festivalio dalyviai buvo apdovanoti prisiminimo dovanėlėmis ir diplomais, pasisėmė patirties ir puikių emocijų.

Sveikiname smuikininkes, jų mokytoją Vidą Račkauskienę bei koncertmeisterį Mantą Liutiką su puikiu pasirodymu!

Atlėk, sakale

2021-11-29

Lapkričio 25-ą d. Alytaus muzikos mokykloje vyko IX-as Lietuvos jaunųjų atlikėjų lietuviškos muzikos konkursas "Atlėk, sakale". Šiais metais jis buvo skirtas ansambliniam muzikavimui. Konkurse sėkmė lydėjo jaunąsias pianistes - Vytautę Alksnytę, Ievą Kubiliūtę ir Kseniją Tomkutę. Jų atliktą S. Jonkaus Valsą žiuri komisija įvertino I-ąja vieta!

Sveikiname mokinukes ir jų mokytoją Danutę Švedienę!

Valio Šventei!

2021-11-22

Labai džiaugiamės ir didžiuojamės mūsų puikiu orkestru "Šventė", kuris lapkričio 20d. dalyvavo XXI Lietuvos pučiamųjų instrumentų orkestrų čempionato finale Palangoje!

Nuoširdžiai dėkojame orkestro vadovui Vincui Bakšiui, koncertmeisteriams Vyčiui Binkauskui, Gyčiui Gvozdui, Mindaugui Apulskiui už didžiulį darbą, ruošiant orkestrą. Ačiū!

Bendradarbiavimas

2021-11-19

Lapkričio 19d. mokykloje lankėsi Tauragės meno mokyklos administracija. Abiejų mokyklų vadovės Loreta Ševelienė ir Jolanta Kazlauskienė bei administracijos darbuotojai aptarė mokyklų veiklą, sėkmes ir problemas, vieni iš kitų sėmėsi gerosios patirties.  Labai džiaugiamės, kad buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis ir numatyta aktyviai palaikyti bendras iniciatyvas, dalyvauti vieni kitų renginiuose, organizuoti bendras veiklas, susitikimus.