Festivalis

2019-12-11

2019 m.  gruodžio 7-8 dienomis Prienų kultūros ir laisvalaikio centre vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių liaudiškų šokių grupių konkursinio festivalio „Aguonėlė“ nacionalinis turas. Iš įvairių Lietuvos regionų dalyvavo 58 liaudiškų šokių grupės. Konkursiniame festivalyje dalyvavo ir Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos liaudiškų šokių kolektyvo „Mituvėlė“ jaunučių ir jaunuolių grupės vadovaujamos Kristės Donauskienės. Kolektyvus, atsižvelgus į tinkamą ir menišką šokių kompozicijų atlikimą, sceninę kultūrą, programų kūrybiškumą ir originalumą, vertino profesionali Lietuvos nacionalinio kultūros centro sudaryta choreografijos žanro ekspertų komisija. Dalyviai buvo apdovanoti konkurso padėkos raštais, nugalėtojai – diplomais, o laureatai – piniginėmis premijomis.

Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos liaudiškų šokių kolektyvo „Mituvėlė“ jaunučių ir jaunuolių grupės vadovaujamos Kristės Donauskienės Lietuvos vaikų ir moksleivių liaudiškų šokių grupių konkursiniame festivalyje „Aguonėlė“ pelnė garbingas  II-ąsias vietas.

Konkursas "Kaunas Sonorum"

2019-12-09

Kaune gruodžio 2 – 6 dienomis vyko jau penktasis tarptautinis klasikinės muzikos atlikėjų konkursas „KAUNAS SONORUM“, Konkursą organizuoja Kauno miesto savivaldybė, Kauno sakralinės muzikos mokykla, Kauno 1-oji , Kauno Aleksandro Kačanausko  ir Kauno Miko Petrausko muzikos mokyklos. Konkurso partneriai yra Kauno valstybinė filharmonija, Kauno simfoninis orkestras, Vytauto Didžiojo universitetas, Kauno apskrities Juozo Naujalio muzikos gimnazija, Kauno Juozo Gruodžio konservatorija, Garliavos meno mokykla. Konkurso globėjas – Kauno miesto savivaldybės meras. Konkurso dalyviai skirstomi į penkias grupes, fortepijono, styginių instrumentų, akordeono, pučiamųjų instrumentų ir dainavimo. Konkurse dalyvavo Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos 5  ir 7 klasės saksofonininkės: Samanta Čepauskaitė ir Gabija Štreimikytė. Mokines šiam ir kitiems konkursams ruošė mokytojas Vytis Binkauskas ir koncertmeisterė  Rosita Česnulevičiūtė. Mergaitės labai gerai pagrojo, nors apdovanojimų nepelnė, bet pasisėmė naujų žinių, išgirdo puikių muzikantų iš daugelio mokyklų ir šalių. Dalyvauti tokio lygio konkurse kiekvienam mokiniui ir mokytojui yra didelis pasiekimas.

Smuikininkų konkursai

2019-12-03

Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija jau 20 kartą rengia Lietuvos muzikos ir meno mokyklų styginių instrumentų festivalį ARCO. Meno mokyklos smuikininkė  Ugnė Preimonaitė jame dalyvauja jau ne pirmą kartą. Šių metų festivalyje dalyvavo jaunieji smuikininkai iš 22 muzikos ir meno mokyklų. Ugnė puikiai pasirodė ir išgirdo kitų bendraamžių atliekamus kūrinius.

Lapkričio 30 d. Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokykloje Ugnė dalyvavo V Tarptautiniame Viktoro Radovičiaus jaunųjų stygininkų konkurse. Savo amžiaus grupėje smuikininkė turėjo 18 konkurentų iš įvairių Lietuvos muzikos ir meno mokyklų bei užsienio. Konkursantus vertino kompetentinga komisija iš Lietuvos ir Baltarusijos. Sveikiname Ugnę garbingai pasirodžiusią konkursuose, jos mokytoją Vidą Račkauskienę ir koncertmeisterę Rositą Česnulevičiūtę, padėjusioms Ugnei pasiruošti konkursams.

Sveikiname!

2019-12-02

Sveikiname dailės skyriaus 4 klasės mokinę AISTĘ KRIŠTOPAITYTĘ tapus laureate tarptautinio mokinių meninės kūrybos darbų konkurse “Kalėdinis atvirukas”! Mokytoja Lina Rušienė

Darbų paroda eksponuojama Lietuvos Respublikos Seimo rūmuose.