Šokių konkursas "SHoCH 2019"

2019-03-20

2019 m. kovo 16 - 17 d. Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos šokėjai su mokytoja Kriste Donauskiene, dalyvavo tarptautiniame šokių konkurse „SHoCK 2019“, kuris vyko Kėdainių arenoje. Konkurse dalyvavo daugiau nei 3 tūkstančiai dalyvių iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos ir Baltarusijos.

Tarptautiniame dviejų dienų trukmės šokių konkurse „SHoCK 2019“ Kėdainių arenoje varžėsi įvairaus amžiaus, meistriškumo bei šokių stilių atstovai. Konkurso „SHoCK 2019“ komisiją sudarė profesionalūs choreografai iš užsienio bei Lietuvos, kurie vertino šokio atlikimo techniką, sinchroniškumą, stiliaus pojūtį, artistiškumą, muzikalumą, sceninį įvaizdį bei scenos kultūrą.        Dvi dienos neprailgo - ir save parodėme, ir į kitus pasižiūrėjome!

"Padainuosim mes sustoję"

2019-03-07

Vasario 28 d. mūsų mokykloje ir vėl nuskambėjo tradicinė lietuvių liaudies dainų popietė „Padainuosim mes sustoję“.

Šis pasidainavimas, į kurį susirenka ne tik mokyklos mokiniai bei mokytojai, bet ir visi norintys irgi galintys moksleivių šeimų nariai, mokyklos darbuotojai, svečiai.

Liaudiška popietė kasmet dedikuojama Lietuvių kalbai, kuri dainomis bei melodijomis apjungia neišsemiamus mūsų tautos kultūros, tradicijų, apeigų bei ritualų klodus.

Šįkart šventę papildė dar  dvi dedikacijos: 2019 – ieji LR Seimo paskelbti  partizanų vado Jono Žemaičio-Vytauto metais bei Lietuvos Nepriklausomybės kovų atminimo metais. Ta proga mokyklos Solfedžio 1 - 6 klasių mokiniai, vadovaujami mokytojų J. Žemliauskienės, A. Samio bei R. Šličkutės šventei ruošėsi mokydamiesi partizanų dainų. Jas atlikdami moksleiviai jautriai išgyveno bei perteikė gilią dainos dvasią, kuri anuomet stiprino ir padėjo mūsų Tėvynės laisvės gynėjams išgyventi ir likti neįveikiamiems žiauriose kovose.

Na, o šventę vainikavo mūsų mokyklos mokytojo, kompozitoriaus K. Vasiliausko mokyklos daina – himnas  „Į kelią“.

Šią dainą, kaip ir visas kitas prieš tai, taip pat dainavo visi popietės dalyviai ir svečiai.

Sveikiname Augustę!

2019-03-05

Kauno Juozo Gruodžio konservatorijoje kovo 2 dieną vyko XIV Nacionalinio Jono Švedo konkurso Kauno krašto liaudies instrumentininkų konkursas, kuriame mūsų 4 klasės kanklininkė AUGUSTĖ PRANSKAITYTĖ tapo laureate ir balandžio 6 dieną gros Vilniuje, kur dalyvaus mokiniai iš visos Lietuvos.

Sveikiname  Augustę, jos mokytoją Valdą Vasiliauskienę ir koncertmeisterę Danutę Švedienę!

Dailės olimpiada

2019-02-28

SVEIKINAME DAILĖS SKYRIAUS MOKINIUS JURBARKO RAJONO SAVIVALDYBĖS MOKINIŲ DAILĖS OLIMPIADOJE LAIMĖJUS PRIZINES VIETAS:
 GABRIELĖ TIRLIKAITĖ - 1 VIETA
 DOMINYKAS REMEIKA - 3 VIETA