Dailininkų pleneras 2020

2020-09-15

Draugystė "veža"!

Jurbarko ir Šakių meno mokyklų dailininkų draugystė skaičiuoja jau 7 metus. Kiekvieną rugsėjį susitinkame bendruose vienos dienos pleneruose, kuriuos organizuojame pakaitomis: vienais metais – Šakių rajone, kitais – Jurbarko. Šį rugsėjį plenerą organizavo Šakių meno mokyklos dailės mokytoja Lolita Rūgytė su savo jaunaisiais dailininkais. Pleneras vyko Sintautų seniūnijoje esančiame Skaisgirių kaime, senoje, net 102 metų sodyboje.  Jos šeimininkė E. Kudirkienė mus sutiko ne tik su istorijomis apie šį kaimą,  sodybą, bet ir su pyragais bei arbata. Oras buvo puikus, sodyba didelė, tad vietos ir laiko kūrybai tikrai užteko. Kas po kriauše, kas prie klėties, ar gėlių darželio apsuptyje – visi rado sau tinkamą motyvą. Diena netruko prabėgti. Buvo sukurta tikrai puikių tapybos darbelių. Visi plenero dalyviai ir mokytojai buvo apdovanoti padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis. Juos įsteigė Sintautų kultūros centras. Plenero metu nutapyti darbai bus eksponuojami Sintautų kultūros centre, Šakių meno mokykloje, o po naujų metų atkeliaus ir į mūsų meno mokyklą.

Kviečiame mokytis!

2020-09-03

Kviečiame  4 - 5 metų vaikučius  meno mokykloje lankyti  dailės, muzikos ir šokio užsiėmimus.
 Išsamesnė informacija teikiama tel.: 8 447 52137  ir  8 447 71334

Rugsėjo 1 - oji

2020-08-28

Sveikiname visus sugrįžus į mokyklą!

Šiuos mokslo metus pradėsime be įprastos bendruomenės šventės, tačiau su šventine nuotaika.

Rugsėjo 1d. 13 val. mokykloje lauksime pirmokų ir jų tėvelių, kuriuos palydėsime į klases.

Vaikai susipažins su mokytojais, būsima veikla. Tėveliai gaus visą reikiamą informaciją.

Kitų klasių mokinius mokytojai individualiai informuos apie pirmojo susitikimo laiką.

Mokyklos administracija

Pučiamųjų orkestro vasaros stovykla

2020-08-28

Rugpjūčio 25-27 dienomis, buvo vykdoma vasaros stovykla, jos metu Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos pučiamųjų orkestras „Šventė“ turėjo unikalią galimybę padirbėti ir parepetuoti su pučiamųjų instrumentų orkestro ,,Ąžuolynas" meno vadovu, dirigentu Giedriumi Vazniu. Stovyklos programa vyko Jurbarko Antano Sodeikos meno mokykloje 3 dienas po 3 valandas. Programos dalyviai, grupinių repeticijų metu pagerino grojimą grupėse, bendrose orkestro repeticijose ruošė programą pilno orkestro sudėtyje, dirbdami su lektoriumi Giedriumi Vazniu, tobulino orkestro kūrinių paruošimą, taip pat semėsi patirties iš Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos mokytojų: Vinco Bakšio, Gyčio Gvozdo, Mindaugo Apulskio ir Vyčio Binkausko. Stovyklos metu buvo paruošti du lietuviški orkestriniai kūriniai – Miko Karoso maršas „Žvirblis“ ir Romo Balčiūno „Žemaitiški žaidimai“, mokintasi maršingo subtilybių žygiuojant Jurbarko dvaro parke, puoselėtas orkestrinės muzikos žanras ir ugdymas Jurbarko rajone.