Mano mikro pasaulis

Vėlyvą lapkričio 26 -osios popietę, meno mokyklos koridorius buvo sklidinas  emocijų, kurias sukėlė dailės skyriaus IV klasės mokiniai. Čia jie pristatė savo parodą "Mano mikro pasaulis". Šurmuliavo ne tik dailininkai, bet ir muzikantai, kurie mielai sutiko pagroti per parodos atidarymą.

Fortepijonu grojo Sandra Spaustinaitytė ir Alma Lukošiūtė (mokyt. R.Česnulevičiūtė). Taip pat grojo fleita Aistė Mykolaitytė (mokyt. V.Bakšys), kuriai fortepijonu akomponavo Gabija Vasiliauskaitė (mokyt. D.Lapienė). Nuo muzikos garsų ir taip spalvingi dailininkų darbai atrodė dar ryškiau: Saulės Ignatavičiūtės bitė, Vaivos Vaivadaitės žuvies uodega, Augusto Regeso kaštono kevalas, Austėjos Dilytės samanos, Giedrės Pranaitytės lapas, Kristinos Vainauskaitės širšė, Paulinos Žilinskaitės akis, Editos Milerytės spyglys, Lauros Šventoraitytės gėlės žiedas ir net keletas darbų su mikro ląstelėmis - Kristinos Stanikaitės, Aistės Tamošaitytės, Augustės Lankutytės ir Monikos Vaičiulytės. Gražia paroda ir koncertu džiaugėsi ne tik mokiniai ir mokytojai, bet ir tėveliai, atėję į parodos atidarymą.

Mano mikro pasaulis 2012

Puslapiai: [1] [2]