Kankliuojame šokių muziką

Gruodžio 4 -osios popietę "Kanklininkų himnu", kurį kankliuodama giedojo Ieva Sapronaitytė (mokyt. V.Vasiliauskinė) sukvietė visus į kanklių specialybės mokinių koncertą "Kankliuojame šokių muziką".

Visą rudenį ruošėmės: grojome senovinius ir liaudies šokius, domėjomės iš kur jie kilę, kas juos šoko, kokiu tempu jie atliekami ir pan. Sukauptomis žiniomis panorome su visais pasidalinti. Koncertui ruošėmės labai nuoširdžiai - pasipuošėme tautiniais rūbais, gintariniais karoliais ir net riešinėmis. Koncerte skambėjo devyniolika šokių, kuriuos kanklininkės atliko solo, su mokytojų pritarimu ir  ansambliais. Kankliavome tradicinėmis kanklėmis, taip pat ir skudučiavome. Mokines koncertui ruošė mokytojos Rima Balčiūnienė ir Valda Vasiliauskienė. Labai džiaugiamės sulaukusios daug žiūrovų - tėvelių, mokytojų, draugų.
    Kanklių šventė

Puslapiai: [1] [2]