Šokio konkursas "Norim kilt"

Š.m. vasario 28d., choreografijos skyriaus mokiniai, vadovaujami mokytojos Kristės Donauskienės, dalyvavo šokio konkurse "Norim kilt" vykusiame Marijampolėje. Tai buvo vienas iš 6 atrankinių turų vykstančių visoje Lietuvoje.Tik geriausiai įvertinti kolektyvai laimi kvietimą į konkurso finalą, kuris įvyks birželio mėn. Vilniuje. Atrankiniame ture Marijampolėje, kartu su mūsų meno mokyklos šokėjais dalyvavo daugiau kaip 20 kolektyvų, kurie atliko virš 50 įvairių stilių šokių. Visi šokiai buvo suskirstyti į: šiuolaikinio šokio, "šou" šokio, charakterinio šokio, gatvės šokio ir "pop" šokio kategorijas. Mūsų šokėjai dalyvavo su trimis skirtingais šokiais: "Šaukiu aš liūtį"- šiuolaikinio šokio kategorija, "Kantri šokis" ir "Lėk lėk, paukštela"- charakterinio šokio kategorija. Visų šokių choreografijas sukūrė mokytoja Kristė Donauskienė.

Galime pasidžiaugti, kad su visais trimis šokiais buvome pakviesti į konkurso "Norim kilt" finalą"!
    "Norim kilt"

Puslapiai: |1| |2| |3| |4| |5| [6] |7| |8| |9| |10| |11|