Kovo 11-osios koncertas

Kovo 11 dieną Jurbarko kultūros centre jurbarkiečiai rinkosi į į Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimą. Meno mokykla šia proga surengė didelį šventinį koncertą. Dailės skyriaus mokiniai paruošė gražią scenografiją, o mokyklos meniniai kolektyvai - šventinę programą. Choristai dovanojo publikai skambias dainas apie Lietuvą. Kanklininkių ir smuikininkų ansambliai gražiomis melodijomis užkariavo žiūrovų širdis.

Naują programą ir šaunius šokius parengė skudutininkių ansamblis ir mokyklos šokėjai. Puikiai skambėjo fortepijoniniai duetai, klarnetininko Beno Petraičio, akordeonininko Žilvino Pranaičio ir saksofonininko Svajūno Birgiolo atliekami kūriniai. Buvo malonu klausyti trimitininkų Mildos Saulinos Videikaitės ir Jovydo Griškaus dueto. Mokyklos pučiamųjų orkestras "Sodeikietis" su šokėjomis koncertui suteikė pakilią, šventinę nuotaiką. Pritariant mokytojų ir tėvelių kapelai, lietuviškų šokių pynę dovanojo mokyklos jaunieji šokėjai. Koncerto pabaigoje visi jo dalyviai ir žiūrovai salėje iš širdies užtraukė meno mokyklos mokytojo ir dainos autoriaus Kęstučio Andriaus Vasiliausko "Žemėj Lietuvos". Visi didžiavomės savo kraštu ir visa Lietuva.
    Kovo 11-osios koncertas.2013

Puslapiai: [1] [2]