Menų festivalis "Pilies aidas"

Nors mokslo metai meno mokykloje jau buvo pasibaigę, liepos 6d. dailės skyriaus mokiniai ir mokytojos susiruošė į kasmetinį menų festivalį "Pilies aidas". Jis vyko Panemunės pilies kieme.

Čia savo meninius sugebėjimus rodėme ne tik mes, bet ir Vilniaus dailės akademijos Telšių fakulteto Metalo plastikos studentai, taip pat Kauno kolegijos J.Vienožinskio fakulteto studentai. Mūsų mokykla demonstravo, kaip gaminami linoraižiniai. Šią techniką geriausiai įvaldę buvo  mūsų absolventai, kurie šiais metais baigė mokyklą, bet su malonumu sutiko dalyvauti renginyje. Tai Kamilė Andriulaitytė, Renata Arieškaitė, Aistis Mozūraitis, Mindaugas Pikelis, Vytautas Pikelis. Taip pat prie jų prisijungė jaunesni kolegos: Povilas Kačiušis, Kristina Vainauskaitė, Paulina Žilinskaitė ir mokytojos Lina Rušienė, Inesa Bosaitė.

Festivalyje ne tik  rodėme savo sugebėjimus, bet mokėmės iš kitų - išbandydami kalvystė meną, klausėme bardų muzikos, lankėme parodą, apžiūrėjome pilį, stebėjome madų šou ir dainavome kartu su "Rebelhat".

Festivalis "Pilies aidas 2013"

Puslapiai: [1] [2] [3]

Puslapiai: |1| |2| |3| |4| [5] |6| |7| |8| |9| |10| |11|