"Į Meno šalį  2013"

Gegužės 17 d. meno mokykoje vyko tradicinis pažintinis - švietėjiškas renginys Jurbarko miesto mokyklų antrokams "Į meno šalį". Antrokai turi galimybę betarpiškai susipažinti su mokykla, jos dailės skyriaus mokinių darbais, kurie puošia mokyklos koridorius, bei pamatyti choreografijos ir muzikos skyrių mokinių klases. Meno mokyklos mokiniai surengė koncertą, kuriame pristatė įvairius instrumentus, kuriais galima išmokti groti mokantis mūsų mokykloje. Nuotaikingai skambėjo chorinio dainavimo specialybės pirmokų atliekama daina, klausėmės 1 klasės trimitininkių L.Pažereckaitės ir S.Kliorikaitytės pirmo rimto pasirodymo. Darniai skambėjo 2 klasės fortepijono dueto K.Ližaitytės ir E.Puidoko melodijos, maloniai skambėjo 2 klasės broliukų dvynukų E. ir H.Kuliešių klarneto garsai. 4 klasės akordeonisto Ž.Pranaičio ir trombonisto M.Gylio atliekami kūriniai sulaukė gausių aplodismentų. S.Birgiolas atliko sudėtingą kūrinį saksofonu. Smagia nuotaika užkrėtė choreografijos specialybės šeštokai, atlikę temperamentingą šokį. Mažieji žiūrovai išgirdo ir pamatė, ką veikia jų draugai po pamokų vidurinėse mokyklose ir ne vienas jų pažadėjo sekti draugų pavyzdžiu.

2013-05-20

Puslapiai: |1| |2| |3| |4| |5| [6] |7| |8| |9| |10| |11|