Išleistuvės 2013

Gegužės 30 d. Jurbarko parodų ir koncertų salėje šurmuliavo didelis būrys miestelėnų. Čia rinkosi šių metų meno mokyklos absolventai į savo išleistuves. Šiais metais be muzikantų mokyklą baigė pirmoji dailininkų ir šokėjų laida.

Parodų ir koncertų salė (cerkvė) pasipuošė jaunųjų dailininkų baigiamaisiais darbais. Mokyklos direktorė Loreta Ševelienė pasveikino absolventus, linkėdama jiems sėkmės tolesniuose gyvenimo išbandymuose, kviesdama draugauti su muzika, šokiu ir spalvomis. Pirmosios dainininkų ir šokėjų laidos baigimo proga, absolventus pasveikino Jurbarko rajono meras A.Juška. Pasidžiaugę įteiktais meno mokyklos baigimo pažymėjimais, absolventai padovanojo tradicinį ir paskutinį baigiamąjį koncertą. Jį pradėjo šaunūs pirmosios laidos šokėjai,  atlikę istorinį šokį - kuris taip derėjo prie salės aplinkos. Mokytojas V.Bakšys, betarpiškai bendraudamas su publika ir jaunaisiais atlikėjais, koncertui suteikė smagią šventinę nuotaiką. Fortepijono muziką keitė kanklių melodijos, smuikų čirenimą - trimitų fanfaros, klarneto ir fleitos vingrybes - akordeono akordai. Chorinio dainavimo absolventės į pagalbą pasitelkė savo draugus ir cerkvės skliautais nuvilnijo skambi daina. Kaip greitai prabėga metai meno mokykloje: juk neseniai buvo pirmaklasiai, o dabar - jau absolventai...

Gero jums skrydžio, mūsų vaikai!

Išleistuvės 2013

Puslapiai: [1] [2]