Koncertas Laisvės gynėjų dienai

Turime gražią tradiciją kasmet rengti bendrą renginį Laisvės gynėjų dienai Vytauto Didžiojo pagrindinėje mokykloje. Šiemet šios mokyklos mokiniai trumpai priminė 1991 metų sausio įvykius, pagerbėme žuvusiuosius tylos minute.

Mūsų mokyklos mokiniai ir mokytojai surengė koncertą. Namaža dalis koncertavusių mokinių mokosi Vytauto Didžiojo pagrindinėje mokykloje. Tai klarnetininkas Benas Petraitis, trombonininkas Mykolas Gylys, kanklininkė Deimantė Šimkutė, smuikininkė Viktorija Pėkautaitė, grojusi kvartete su savo draugais ir mokytoja, chorinio dainavimo specialybės mokinė Kamilė Ambrutaitytė, atlikusi fortepijoninį duetą kartu su  Greta Miliūnaite, atvykstančia pas mus mokytis iš Eržvilko gimnazijos, šokėjos Evelina Pečiulytė, Rugilė Daunytė, Greta Skilinskaitė, Kamilė Galdikaitė, Ieva Jomantaitė, trimitininkė Sima Kliorikaitytė bei Salvinas Butikis grojęs akordeonininkų kvartete. Koncertą užbaigė energinga orkestro muzika, bei grakštūs orkestro šokėjų sukiniai.

2014-01-14

Puslapiai: |1| |2| |3| |4| [5] |6| |7| |8| |9| |10| |11|