Ex Librio konkursas

Šiemet mūsų mokyklos dailės skyriaus 5 klasės mokinės Austėja Dilytė ir Vaiva Vaivadaitė su mokytoja Lina Rušiene kūrė exlibrius ketvirtajai respublikinei Ex Librio parodai - konkursui "Transatlantinis skrydis 1933-2013", skirtam 80 -osioms Stepono Dariaus ir Stasio Girėno  skrydžio per Atlantą metinėms. Dalyvauti konkurse buvo kviečiami visi šalies dailės pedagogai, turėję pateikti savo ir dviejų moksleivių sukurtus ekslibrisus. Ketvirtus metus organizuotame konkurse jėgas išbandė apie šimtas dalyvių iš įvairių šalies vietovių.

Gavome žinią, kad patekome tarp laureatų ir buvome  pakviesti į Ex Librio parodos apdovanojimų šventę, vykusią vasario 28 dieną Kauno kolegijos Justino Vienožinskio menų fakulteto galerijoje. Pasirinkta konkurso tema džiaugėsi, demonstravo sukurtą filmą ir simbolinius konkurso prizus įsteigė Lietuvos aviacijos muziejaus direktorius Remigijus Jankauskas. Muziejuje bus eksponuojama ir ši ekslibrisų paroda. Mūsų mokinė Austėja Dilytė, savo amžiaus grupėje užėmė II -ą vietą. Jai diplomą ir simbolinį konkurso prizą įteikė Lietuvos aviacijos muziejaus direktorius R.Jankauskas. Mokytojams taip pat buvo įteikti diplomai ir parodos katalogai. Meniškiausių ekslibrisų autoriai, tame tarpe ir mūsų mokinė Vaiva Vaivadaitė, apdovanoti parodos katalogais.

2014-03-05

Puslapiai: |1| |2| |3| |4| [5] |6| |7| |8| |9| |10| |11|