Stygininkų festivalis

Balandžio 8 d. Jurbarko parodų ir koncertų salėje vyko Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos ir Kauno muzikos mokyklų mokytojų metodinio būrelio organizuotas stygininkų festivalis "Sparnus jaunystei". Festivalyje dalyvavo didelis būrys jaunųjų stygininkų - smuikininkų, violončelininkų iš Kauno. Tai I -osios, Miko Petrausko, Aleksandro Kačanausko muzikos mokyklų, bei Vyturio katalikiškos vidurinės mokyklos muzikos skyriaus.

Mūsų mokyklai atstovavo du jaunieji smuikininkai pasipuošę frakais ir atrodantys kaip "rimti" muzikantai. Tai II klasės mokiniai Alanas Užemeckas ir Reinas Boveinis, bei V klasės mokinių trio Ugnė Boveinytė, Viktorija Pėkautaitė ir Simonas Mačėnas. Jų mokytoja Vida Račkauskienė. Augustės Vasiliauskaitės ir Marijos Vasiliauskaitės duetas atliko savo mokytojo Kęstučio Vasiliausko kūrinį. Mokyklos direktorė Loreta Ševelienė pasidžiaugė, kad festivalis "Sparnus jaunystei" ant savo sparnų tą dieną atnešė ne tik pavasarinę saulę, bet ir daug šilumos, kurią skleidė gabių ir talentingų vaikų atliekama muzika.  Labai pasidžiaugėme, kad  mokinius iš Kauno Miko Petrausko muzikos mokyklos moko buvusios mūsų mokyklos mokinės: dabar violončelės mokytoja  Regina Bobinienė ir smuiko mokytoja Remigija Kasparaitytė, kuri keletą metų yra dirbusi Jurbarko meno mokykloje. Malonu, kad sulaukėme stygininkų ir iš Vyturio katalikiškos vidurinės mokyklos muzikos skyriaus. Su šia mokykla jau keletą metų sieja draugystė, kurios pradžią užmezgė  mokykloje muzikos mokytoja dirbanti buvusi L. Ševelienės mokinė Skaidrė Vabalaitė - Žemaitienė.

Ačiū kauniečiams už galimybę pažinti vieni kitus, už draugystę, nuoširdumą, ačiū mokytojai Dianai Galdikienei už festivalio organizavimą, mokytojai Audronei Ravkienei už koncerto vedimą, visiems mokytojams už galimybę paklausyti jų paruoštų mokinių, o mokiniams už atliktą didelį darbą - padovanotą gražią, jaunatvišką šventę - festivalį "Sparnus jaunystei".

Renginio nuotraukas žiūrėkite foto galerijoje.

2014-04-11

Puslapiai: |1| |2| |3| [4] |5| |6| |7| |8| |9| |10| |11|