Jurbarko Antano Sodeikos meno mokykla muzika daile choreografija
 
 
 

     "Muzikos link"

 
 Balandžio 3 d. meno mokyklos muzikos skyriaus mokiniai, geros nuotaikos kupini, vyko koncertuoti į Gargždus. Kelionė neprailgo, nes musų bičiulis Svajūnas, bevykstant Gargždų link, grojo savo mylimąja armonika. Atvykę nepuolėme koncertuoti, o aplankėme netoliese įsikūrusį gamtininkų centrą "Mini Zoo". Aplankėme šiame parkelyje įsikūrusius gyvūnus: tiek vaikščiojančius keturiomis, aštriais nagais ar nedidelėmis kanopėlėmis, tiek ir sparnuotuosius. Tačiau ilgai neužsibuvome, susėdę į autobusą keliavome į Gargždų Senelių Globos namus. ten mus priėmė labai šiltai ir darbuotojai, ir būsimi koncerto žiūrovai. Mūsų meno mokyklos programa įvairiaspalvė: joje kūrinius atlieka smuikų, kanklių, skudučių ansambliai, fortepijono, akordeonų duetai, pučiamųjų trio ir bendras visų specialybių jungtinis ansamblis. Šia programa mes ir džiuginome klausytojų širdis. 
  

  Po koncerto turėjome truputį laiko atsipūsti. Tačiau tai nebuvo pabaiga - mūsų visų jau laukė Gargždų muzikos mokykla. Su šios mokyklos mokiniais ir mokytojais yra užsimezgęs ryšys tarp chorų ir jų vadovių. Jų dėka ir buvome pakviesti pasisvečiuoti ir pakoncertuoti šioje mokykloje. Koncerto pradžioje mus šauniai sutiko muzikos mokyklos pučiamųjų ansamblis. Po mūsų paruoštos programos abiejų mokyklų jungtinis choras atliko bendras dainas. Tikime, kad ši mokyklų draugystė nebus pamiršta ir jos dėka galėsime  skleisti muziką kartu. 

   Kelionės įspūdžiais pasidalino Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos V klasės kanklių specialybės mokinė  Ieva Sapronaitytė


2014-04-07

< Atgal


 
artimiausi renginiai
renginiai