10 -metis Europoje

Šį pavasarį sukako 10 metų, kai Lietuva tapo Europos Sąjungos nare. Ta proga chorinio dainavimo skyriaus mokiniai  surengė fortepijoninių kūrinių koncertą. Koncertinėje kelionėje po Europos šalis dalyvavo pirmų ir penktų klasių mokiniai. Skambėjo klasikiniai austrų V.A. Mocarto ir F. Štrauso, vokiečio G.F. Telemano ir J.F. Burgmiullerio kūriniai. Girdėjome lenko F. Šopeno ir T. Kasserno, prancūzų A. Sorge, F. Pulenko, M. Jarre melodijas. Slaviškos intonacijos skambėjo B. Bartoko kūriniuose. Itališką muziką atstovavo E. de Curtis, A. Kazella ir A. Pestalozza. Pirmokėlės neapsiėjo be lietuviškų melodijų, kurias sukūrė lietuvių autoriai J. Čiurlionytė, A. Lopas, N. Bogutaitė - Dėdinienė, V. Krakauskaitė ir V. Blūšius.  Smagią kelionę po Europą vedė direktorės pavaduotoja ugdymui Zita Liktienė. Mokinės susipažino su įvairia Europos epochų ir  stiliaus  muzika.

2014-04-15

Puslapiai: |1| |2| |3| [4] |5| |6| |7| |8| |9| |10| |11|