Koncertai Jurbarko bibliotekoje

Gegužės 15 d. Jurbarko viešojoje bibliotekoje vyko susitikimas su kraštotyrininku, literatu Stasiu Litvinavičiumi. Jo rinktinių raštų "Einu per lauką" sutiktuvėse dalyvavo ir grojo Antano Sodeikos meno mokyklos kanklių specialybės mokinės Inga Filipsons, Augustė Pocevičiūtė ir mokytoja Rima Balčiūnienė.

Gegužės 21 d. bibliotekoje vyko rajoninės dailės olimpiados darbų parodos atidarymas. Čia koncertavo kanklių specialybės mokinės Agnė Gerulaitytė, Augustė Žemaitytė ir mokytoja Valda Vasiliauskienė.

Gegužės 23 d. bibliotekoje vyko poetės, "Švieselės" klubo narės Joanos Klimašauskienės knygos "Pasąmonė duris pravėrė" pristatymas. Renginyje  koncertavo akordeonininkas Žilvinas Pranaitis su mokytoja Jadvyga Žemliauskiene.

2014-05-26

Puslapiai: |1| |2| |3| [4] |5| |6| |7| |8| |9| |10| |11|