Pavasario koncertai

Šių metų balandžio mėnesį Jurbarko viešojoje bibliotekoje ir Jurbarko ligoninėje vyko medikų konferencijos, skirtos Mediko dienai. Viešojoje bibliotekoje trumpą programą konferencijos pradžioje atliko Antano Sodeikos meno mokyklos V klasės smuikininkų ansamblis. Tai Ugnė Boveinytė, Viktorija Pėkautaitė ir Simonas Mačėnas. Mokiniams padėjo smuikuoti jų mokytoja Vida Račkauskienė. Fortepijonu ansambliui pritarė mokytoja Zita Liktienė, o akordeonu mokytoja Jadvyga Žemliauskienė.

Jurbarko ligoninėje vykusi medikų konferencija sulaukė didesnio meno mokyklos mokinių ir mokytojų būrio, kuriam vadovavo mokyklos direktorė Loreta Ševelienė. Koncertą pradėjo mokytojos Valdos Vasiliauskienės kanklininkė Ieva Sapronaitytė. Gražią liaudies dainą atliekamą Ievos, keitė fortepijoniniai ansambliai: chorinio dainavimo specialybės mokinės Greta Miliūnaitė, Kamilė Ambrutaitytė ir Julija Pelcikytė. Skambinti fortepijonu jas moko mokyklos direktorė Loreta Ševelienė ir mokytoja Zita Liktienė. Akordeonisto Žilvino Petraičio ir mokytojos Jadvygos Žemliauskienės smagus duetas nepaliko abejingų klausytojų. Gražiai dar kartą skambėjo kanklių muzika, kurią atliko kanklininkė Kamilė Pernarauskaitė ir jos mokytoja Rima Balčiūnienė. Smuikininkų ansamblis ir antrokas Alanas Užemeckas dovanojo klausytojams puikias melodijas. Trimitininkas Povilas Samuilis su savo mokytoju ir koncerto vedėju Vincu Bakšiu sugrojo populiarią melodiją. Duetui akompanavo mokytoja Zita Liktienė. Prie dueto prisijungė trombonininkas Mykolas Gylys. Meno mokyklos direktorė Loreta Ševelienė padėkojo medikams už kvietimą, palinkėjo geros sveikatos ir darbingos nuotaikos. Medikai neliko skolingi - gyrė mokinius už jų profesionalumą, dėkojo už puikią nuotaiką ir gražią muzikinę dovaną.

2014-05-02

Puslapiai: |1| |2| |3| [4] |5| |6| |7| |8| |9| |10| |11|