Spalio mėnesį meno mokyklos mokiniai ir mokytojai dalyvavo eilėje renginių:

Spalio 3 d. mokinių ir mokytojų koncertinė grupė išvyko į Smalininkų technologijų ir verslo mokyklą. Ši mokykla šventė 60 metų jubiliejų. Šiltą pasveikinimo žodį tarė ir atsiminimais apie Smalininkuose praleistus vaikystės ir jaunystės metus pasidalino meno mokyklos direktorė Loreta Ševelienė. Gražiai šventei muzikinį pasveikinimą nuvežė mokyklos smuikininkai Viktorija Pėkautaitė ir Simonas Mačėnas su mokytoja Vida Račkauskiene ir koncertmeistere Zita Liktiene, akordeonistas Žilvinas Pranaitis su mokytoja Jadvyga Žemliauskiene bei trimitininkai Edvinas Paulaitis, Sima Kliorikaitytė, Povilas Samuilis su mokytoju Vincu Bakšiu, kuriems grojant prisiminimų valsą akompanavo meno mokyklos direktorė Loreta Ševelienė.

Spalio 2 dieną meno mokyklos pučiamųjų orkestras ir choreografinė grupė buvo pakviesti į Policijos Angelų sargų dienos renginį Jurbarko Policijos komisariate. Smagu, kad mokyklos kolektyvas buvo šiltai priimtas ir sulaukė gausių aplodismentų.

Spalio 7 dieną šaunus trimitininkų kvartetas, vadovaujamas mokytojo Vinco Bakšio dalyvavo Tauragės teritorinės darbo biržos Jurbarko skyriaus Jaunimo darbo centro atidaryme.

2014-10-09

Puslapiai: |1| |2| |3| [4] |5| |6| |7| |8| |9| |10| |11|