Svečiuose "Brass" kvintetas

Spalio 20 dieną meno mokyklos salėje skambėjo Klaipėdos koncertų salės Brass kvinteto atliekama muzika. Ne dažnai tenka išgirsti taip puikiai skambančius trimitininkų Vidmanto Bružo (vadovas) ir Aliaus Maknavičiaus, trombonininko Stepono Suginto, valtornininko Algirdo Ulteravičiaus ir tūbos meistro Jurgio Dargio muzikinius kūrinius. Sumaniai parinktas repertuaras pritaikytas prie klausančios publikos, S.Suginto įdomus kūrinių pristatymas ir jų nepriekaištingas atlikimas sulaukė didelio ne tik mokyklos mokinių ir mokytojų, bet ir atėjusių į koncertą nemažos dalies miestiečių karštų aplodismentų. Dar ilgai mokiniai prisimins trombono nuotaikingą "varlės kvaksėjimą", o mokytojai - neįprastas kvinteto variacijas žinomos giesmės tema. Meno mokyklos pučiamųjų skyriaus mokytojai turėjo galimybę pabendrauti su savo kolegomis, o mokiniai džiaugėsi, galėdami iš arti ir gyvai klausyti profesionalių muzikantų atliekamos puikios muzikos.

2014-10-24

Puslapiai: |1| |2| |3| [4] |5| |6| |7| |8| |9| |10| |11|