Į trečiąjį - finalinį turą!

Gražia tradicija tapo kas du metai rengiamas respublikinis Juozo Pakalnio jaunųjų atlikėjų konkursas pučiamaisiais ir mušamaisiais instrumentais.

Renginio tikslas - kelti meninį atlikimo lygį,  atskleisti talentingus ir perspektyvius jaunuosius muzikantus.

Konkursas vyksta trimis turais:

Pirmasis - muzikos mokyklose, antrasis - regioninėse konservatorijose, trečiasis, finalinis turas - Kauno  J. Gruodžio konservatorijoje.

Antano Sodeikos meno mokyklos direktorė Loreta Ševelienė džiaugėsi, kad regioniniame ture dalyvaus net penki pučiamųjų skyriaus auklėtiniai: Milda Videikaitė, Ignas Kelpšas, Gytis Onusaitis,  Paulius Jundulas ir Tautvydas Šukaitis. Juos paruošė pedagogai: Vincas Bakšys, Vytis Binkauskas ir Algirdas Marcinkevičius.  Koncertmeisterės - Rosita Česnulevičiūtė ir Zita Liktienė.

Į finalinį - trečiąjį etapą pateko net trys mūsų mokyklos auklėtiniai: trimitininkė Milda Videikaitė, klarnetininkas Paulius Jundulas ir saksofonininkas Tautvydas Šukaitis.

Man, kaip mokytojui, malonu paminėti, kad konkurse dalyvavo patys darbščiausi, gerai besimokantys mokiniai, kurie taip pat aktyviai dalyvauja ir visuomeniniame gyvenime.

Noriu paguosti ir tuos, kurie nepateko į finalą. Jau vien sudalyvauti tokiame atsakingame konkurse yra garbė ir didelė  šventė. Nes įdėtas titaniškas darbas, nugalėta scenos baimė, įgyta patirtis. O muzikoje nėra tobulybės, nuolat yra ko siekti, visada galima labiau pasistengti ir padaryti dar geriau.

Sėkmės finaliniame ture!

A.  Marcinkevičius