Svečiai iš Vilniaus

Kovo 18 dieną sulaukėme svečių iš Vilniaus. Tai M. K. Čiurlionio menų mokyklos varinių pučiamųjų klasės mokiniai, mokytojas A. Ladyga bei koncertmeisterė J. Baranauskienė. Maloniausia tai, kad šių talentingų vaikų būrelyje yra ir du buvę mūsų mokyklos mokiniai – trombonininkas Mykolas Gylys ir trimitininkas Gytis Vaitiekūnas. Pastarasis – daugelio respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatas. Mykolas šioje mokykloje mokosi tik pirmus metus, bet jau pelnė mokytojų palankumą ir taip pat atsakingai ruošiasi konkursui.

Koncerte klausėmės Mykolo trombonu atliekamo solo – H. V. Chattanouga SHo-CHoo „Die Bankelsangerlieder“ ir Gyčio trimitu atliekamo solo – M. Borgioni „Vokalizė Es-dur“.  Maloniai nustebino profesionalus varinių pučiamųjų kvinteto pasirodymas, atlikęs V. Ewald, T. Adomavičiaus, K. Veil, H. Manchini ir kitų kompozitorių kūrinius. Bendrame abiejų mokyklų koncerte grojo mūsų mokyklos orkestras „Šventė“, vadovaujamas mokytojo Vinco Bakšio. Orkestrą gražiais žodžiais įvertino M. K. Čiurlionio menų mokyklos pučiamųjų skyriaus vedėjas A. Ladyga. Mokyklos direktorė L. Ševelienė padėkojo jam už nelengvą, bet prasmingą darbą, už iniciatyvą susitikti, pasidalino prisiminimais apie Mykolą ir Gytį, nes abu mokė solfedžio. Direktorė taip pat padėkojo jų tėvams, kuriems visada buvo svarbu, kaip sekasi jų vaikams, kaip gyvuoja mokykla. Direktorės padėka pareikšta ir pirmiesiems mokytojams – Algirdui Marcinkevičiui ir Vincui Bakšiui.

2015-03-20

Puslapiai: |1| |2| |3| [4] |5| |6| |7| |8| |9| |10| |11|