Festivalis "Atlėk, sakale"

V respublikinis lietuviškos muzikos festivalis „Atlėk, sakale“

2015 m. spalio 24 d. Alytaus muzikos mokykloje įvyko V respublikinis jaunųjų atlikėjų lietuviškos muzikos festivalis-konkursas „Atlėk, sakale“. Jame dalyvavo įvairių specialybių atlikėjai iš visos Lietuvos.

Šiame konkurse Jurbarko Antano Sodeikos mokyklai atstovavo pirmos klasės fortepijono specialybės mokinys Dominykas Mačieža (mokytoja Jovita Misiūnienė). Dominykas sėkmingai pasirodė ir tapo konkurso diplomantu, taip pat buvo apdovanotas jauniausio atlikėjo prizu. Mažajam pianistui šią vasarą suėjo septyneri metai, o jo biografijoje ne tik sėkmė jaunųjų atlikėjų konkurse, bet ir puikūs pasirodymai respublikiniuose festivaliuose „Rudens spalvos“ Gelgaudiškio dvare, „Valio, atostogos!“ Jurbarko cerkvėje. Pats pirmasis rimtas pasirodymas, kuriame Dominykas savo muzikavimu nustebino draugus ir auklėtojas, įvyko pavasarį vaikų darželyje išleistuvių metu. Jaunasis pianistas mėgsta stebinti ir savo specialybės mokytoją, kiekvienai pamokai savarankiškai paruošdamas po naują kūrinėlį. Mažasis pianistas jau turi sukaupęs didelį koncertinį repertuarą: „Linksmasis klounas“, „Baubas“, „Indėnų šokis“, „Saulėgrąžos bugis“, „Senas automobilis“, „Rūkas prie jūros“, „Miražas“ – tai patys mylimiausi kūrinėliai. Labiausiai Dominykui patinka skambinti fortepijoniniame ansamblyje kartu su savo mama. Jo mama Vilma Mužauskaitė – buvusi mūsų mokyklos mokinė, puiki pianistė, atstovavusi mokyklai įvairiuose respublikiniuose renginiuose. Šiuo metu duetas ruošia kūrinėlį adventiniam koncertui mokykloje.

Džiaugiamės jaunojo pianisto sėkme, linkime, kad fortepijono klaviatūra taptų geru draugu ir kad iš mažo pirmokėlio išaugtų rimtas muzikantas.

Nuotraukos iš renginio - foto galerijoje.

2015-11-12

Puslapiai: |1| |2| [3] |4| |5| |6| |7| |8| |9| |10| |11|