Sveikiname laureatą!

Gruodžio 2 dieną Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje vyko XVI-asis Lietuvos muzikos ir meno mokyklų styginių instrumentų festivalis „ARCO“.  Festivalyje dalyvavo mokiniai iš 15 Lietuvos muzikos ir meno mokyklų. Tai Kauno A.Kačanausko  ir Miko Petrausko muzikos mokyklos, Kauno 1-osios muzikos mokyklos ir Kauno Suzukio pradinės mokyklos auklėtiniai.. Festivalyje skambėjo  Ukmergės ir  Raseinių meno mokyklų, Panevėžio,  Alytaus, Tauragės muzikos mokyklų bei Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazijos mokinių smuikais ir violončelėmis atliekami kūriniai. XVI festivalyje pamatėme ir išgirdome Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokyklos, Kėdainių muzikos mokyklos  ir Vilkaviškio vyskupijos Krikščioniškosios kultūros centro meno mokyklos atstovų pasirodymus. Tarp šitos didelės kompanijos Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklai atstovavo du mūsų mokyklos smuikininkai: tai antros klasės mokinė Norgilė Giedraitytė ir ketvirtokas Alanas Užemeckas. Smuikuoti juos moko mokytoja Vida Račkauskienė, o festivalio dalyviams akompanavo mokytoja Zita Liktienė. Norgilei tai buvo pirmas rimtas išbandymas didelėje scenoje, o Alaną sveikiname tapus XVI- ojo Lietuvos muzikos ir meno mokyklų styginių instrumentų festivalio  „ARCO“ laureatu. Beje, tai jau antras iš eilės Alano laimėjimas šiame festivalyje.
Sveikiname!

2015-12-04