Vasario mėnesio renginiai

Vasario 12 dieną pirmos klasės pianistas Dominykas Mačieža  dalyvavo Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje vykusiame jaunųjų pianistų konkurse „Muzikos garsai“. Sveikiname Dominyką, tapus šio rimto konkurso diplomantu. Fortepijonu skambinti jį moko mokytoja-metodininkė Jovita Misiūnienė.

Vasario 12 ir 16 dienomis smuiko mokytojas Kęstutis Vasiliauskas kartu su savo dukra Marija (taip pat smauikininke) papuošė Šakių rajono Kidulių bei Vadžgirio bendruomenių renginius, skirtus Vasario 16-osios dienai paminėti.

Vasario 19 dieną į Kauno Juozo Gruodžio konservatoriją išsiruošė 5 pučiamųjų skyriaus mokiniai: tai ketvirtokai trimitininkai Sima Kliorikaitytė ir Edvinas Paulaitis, ketvirtokė fleitininkė Liepa Pažereckaitė, althornu grojanti penktokė Rūta Bajorinaitė ir euphoniją pučiantis šeštokas Matas Zobiela. Kartu su savo mokytoju Vincu Bakšiu bei koncertmeistere mokytoja Rosita Česnulevičiūte mokiniai dalyvavo XXIII Juozo Pakalnio respublikinio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkurso regioniniame ture Kaune. Sveikiname šio turo nugalėtojus Simą Kliorikaitytę, Rūtą Bajorinaitę ir Matą Zobielą, patekusius į konkurso finalą.

Tą pačią vasario 19 dieną ketvirtokas smuikininkas Alanas Užemeckas keliavo į Alytaus muzikos mokyklą, kurioje vyko VI Dzūkijos krašto stygininkų festivalis-maratonas „Archinfesta“. Džiaugiamės puikiu Alano pasirodymu tarp daugiau negu 60 festivalio dalyvių. Smuikuoti Alaną moko mokytoja Vida Račkauskienė, akompanuoja Alanui mokytoja Zita Liktienė.

Vasario 25 dieną dailės skyriaus mokinės Ona Petrikytė ir Justė Valaitytė su mokytoja Inesa Bosaite dalyvavo Raudonės pagrindinėje mokykloje vykusioje rajono dailės olimpiadoje.

2016-03-01

Puslapiai: |1| |2| [3] |4| |5| |6| |7| |8| |9| |10| |11|