Sausio 13 -osios renginys

Sausio 13 dieną Lietuva mini Laisvės gynėjų dieną. Jau tradiciniu tapęs bendras renginys šiai dienai paminėti vyksta Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinėje mokykloje  kartu su meno mokyklos kolektyvais ir atlikėjais. Šiais metais meno mokyklai atstovavo pučiamųjų instrumentų orkestras „Šventė“ ( vyr. mokytojas V. Bakšys) ir merginų choreografinė grupė prie orkestro (mokytoja K. Donauskienė). Senovinę Alemandą šoko choreografijos skyriaus šeštokės (mokytojas D. Liktas), skambėjo akordeonininko Vytenio Ambrutaičio duetas su mokytoja J. Žemliauskiene, kanklininkės Samantos Lopetaitytės (mokytoja R. Balčiūnienė), pianistės Eglės Žabarauskaitės (mokytoja D. Švedienė), smuikininko Alano Užemecko (mokytoja V. Račkauskienė, koncertmeisterė Z. Liktienė),    fleitininkės Liepos Pažereckaitės (mokytojas V. Bakšys, koncertmeisterė R. Šličkutė) atliekami kūriniai.  Visi šie mokiniai yra Vytauto Didžiojo pagrindinės mokyklos mokiniai. Bendraamžiai klausėsi klarnetininkų trio: Haroldo ir Eisvino Kuliešių bei Simono Goptaičio atliekamo nuotaikingo kūrinio (mokytojas V. Binkauskas). Individualius pasirodymus keitė  pirmos klasės šokėjos ir tautinių šokių kolektyvas „Mituvėlė“ (mokytoja K. Donauskienė).

2017-01-16

Puslapiai: |1| |2| |3| [4] |5| |6| |7| |8| |9| |10| |11|