Draugo diena

Sausio 23 dieną meno mokyklos salė šurmuliavo nuo didelio muzikantų, šokėjų ir dailininkų būrio. Mokykla paminėjo operos solisto, kurio vardu pavadinta meno mokykla, Antano Sodeikos 127-sias gimimo metines. Susirinkę į bendrą ratą mokiniai išklausė mokyklos direktorės L. Ševelienės pasakojimo apie garsų mūsų kraštietį. Renginys vadinosi „Draugystės rate“, tad pasidalinę į mažesniu ratelius draugavo visų skyrių mokiniai, vieni kitus vaišindami atsineštais saldumynais, vaisiais ar stiklinaite sulčių. Mažieji rateliai buvo tarsi komandos, iš kurių po 2 atstovus piešė nuotaikingus piešinius pagal tuo metu skambančią muziką. Likusieji komandos nariai galvojo kaip pavadinti piešinį ir jį pristatyti žiūrovams. Tarp užduočių skambėjo įvairi muzika, atliekama smuikininkų, kanklininkų, akordeonistų. Smagiai trepsėjo šokėjai. Popietė neapsiėjo be pučiamųjų instrumentų orkestro „Šventė“.  Renginys „Draugystės rate“ prasidėjo nuo bendro visų dalyvių rato ir baigėsi nuotaikingu bendru  šokiu. Džiugu, kad visų skyrių mokiniai turėjo galimybę pabendrauti vieni su kitais, pamatyti ir išgirsti vieni kitus, net nupiešti piešinį nesimokant dailės skyriuje! Draugystė – labai geras dalykas.

Nuotraukos - foto galerijoje.

2017-01-30

Puslapiai: |1| |2| |3| [4] |5| |6| |7| |8| |9| |10| |11|