Dailininko viešnagė

Balandžio 23 d., meno mokyklos dailės skyriaus mokiniai skubėjo į susitikimą su tapytoju, juvelyru ir poetu Gvidu Lataku.

Smagu pasidžiaugti, kad į susitikimą atėjo  nemažai muzikos specialybių moksleivių, to taip pat tėvelių.

Pradėdamas savo pamoką, G.Latakas paskelbė, kad bus tapoma tik juodais ir baltais dažais. Mokiniai turėjo "žaisti" ant mažų popieriaus gabalėlių šiomis  spalvomis.

Pats dailininkas taip pat tapė  tik  tomis dviem spalvomis. Ant molberto prisisegęs popieriaus lapą, jis tapė dailės mokytojos Inesos Bosaitės portretą, kuri tuo metu - skaitė eilėraščius iš Latako eilėraščių rinkinio "Kol išsiris varniukai".

Betapydamas dailininkas dalijosi savo mintimis apie meną, savo kūrybą - kuri skirta ne parodoms, o žmonėms ir jų buičiai, o eilėraščiai tinka skaitymui prie kavos ar vyno taurės...Taip pat visi atėjusieji galėjo ne tik pasigrožėti, bet ir įsigyti Gvido Latako juvelyrikos dirbinių.

Susitikimas su dailininku

Puslapiai: |1| |2| |3| |4| |5| |6| |7| |8| |9| [10] |11|