Kalėdiniai renginiai

Gruodžio mėnuo – pusmečio pabaiga, nuveiktų darbų įvertinimas, artėjančių švenčių laukimas... Meno mokykloje kiekvieni metai baigiami kalėdiniais koncertais-susirinkimais bei renginiais tėveliams ir mokyklos bendruomenei. Pianistai (mokytoja J. Misiūnienė) ir smuikininkai (mokytojas K. A. Vasiliauskas) bei dainininkai (mokytoja D. Lapienė ir koncertmeisterė R. Vaznienė) kalėdinę nuotaiką dovanojo Jurbarko ligoninėje ir slaugos skyriuje besigydantiems žmonėms. Į mokyklos sales ir klases tėvelius kvietė smuikininkai (mokytoja V. Račkauskienė), kanklininkės (mokytojos R. Balčiūnienė, V. Vasiliauskienė), pianistai (mokytojos R.Česnulevičiūtė ir D. Švedienė), pučiamųjų instrumentų skyriaus mokiniai (mokytojai M. Apulskis, V. Binkauskas, G. Gvozdas, V. Bakšys). Kalėdinių koncertų maratoną pradėjo tradicinis senosios muzikos koncertas, į kurį kvietė chorinio dainavimo mokiniai skambinantys fortepijonu. Gražiais  akordais nuskambėjo pučiamųjų orkestro „Šventė“ koncertas mokyklos salėje. Kasmet mokyklos koridoriuose šurmuliuoja dailininkų kalėdinė mugė, mokyklos sienas puošia originalios erdvinės kompozicijos – Angelai, o palanges - mokinių sukurtos kalėdinės eglutės (mokytojos I. Bosaitė ir L. Rušienė). Šokių klasėje tėveliai stebėjo labai įvairų šokėjų pasirodymą (mokytojai K. Donauskienė ir D. Liktas). Baigiamasis akordas teko akordeonistams. Labai džiaugiamės naujais, jaunais, kūrybingais mūsų  mokykloje pirmus metus dirbančiais akordeono mokytojais: Laurynu Antanaičiu ir Audriumi Daučiansku, bei puikiu sakosofonininku Mindaugu Apulskiu. Mokykloje visada laukiami mokinių tėveliai ir labai smagu, kad jų susirenka pilnos salės, kad tėveliai domisi savo vaiko ir mokyklos pasiekimais, bendrauja su mokytojais, kartu džiaugiasi ir sprendžia visas iškilusias bėdas.

Metų darbai baigėsi, te prasideda šventės!

2017-12-21

Puslapiai: |1| |2| |3| |4| |5| |6| |7| [8] |9| |10| |11|