Sveikiname Dominyką Mačiežą!

Šių metų gegužės 30 – birželio 3 d. Vilniuje Lietuvos edukologijos universitete ir Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijoje vyko IV Tarptautinis jaunimo muzikos konkursas „Su muzika per Europą“ Lietuva – Italija 2018. Konkurse dalyvavo 134 dalyviai iš 10 šalių: Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos, Rusijos, JAV, Lenkijos, Čekijos, Italijos, Kinijos ir Taivano.

Jaunuosius pianistus vertino kompetentinga komisija: prof. Alvaro Lopes Ferreira (Portugalija/Italija), prof. Birutė Vainiūnaitė (Lietuva), prof. Rūta Rikterė (Lietuva), Nijolė Dorotėja Beniušytė (Lietuva/Italija), Gintaras Januševičius (Lietuva/Vokietija).

Šiame konkurse dalyvavo ir Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos jaunasis pianistas Dominykas Mačieža (mokytoja Jovita Misiūnienė), kuris savo amžiaus A kategorijoje pelnė II vietos laureato diplomą. Vertinimo komisijos pirmininkas prof. Alvaro Lopes Ferreira Dominyko skambinimą apibūdino vienu žodžiu – „fantastico“.

Sveikiname Dominyką ir jo mokytoją su puikiu pasirodymu konkurse.

2018-06-06

Puslapiai: |1| |2| |3| |4| |5| |6| |7| |8| |9| |10| |11| [12]