Sveikiname Dominyką Mačiežą!

III Tarptautinis jaunųjų pianistų ir ansamblių konkursas  „Musica Pianoforte“

2018 m. birželio 5-7 d. Prienų kultūros ir laisvalaikio centre vyko III tarptautinis jaunųjų pianistų ir ansamblių konkursas „Musica Pianoforte“. Konkurse dalyvavo pianistai solistai ir instrumentiniai ansambliai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos, Lenkijos ir Rusijos. Iš viso 257 dalyviai: 127 solistai ir 130 ansamblinio grojimo dalyvių.

Jaunuosius atlikėjus vertino autoritetinga tarptautinė komisija: pianistė, pedagogė prof. Svetlana Eganian (Prancūzija), pianistas, kompozitorius András Emszt (Vengrija), pianistė doc. J.Šleinytė (Lietuva), saksofonininkas Raimundas Simanavičius (Lietuva). Specialiai konkursui net iš Rygos buvo atvežtas aukštos klasės ir gražaus skambesio fortepijonas.

Šiuo puikiu instrumentu skambino ir mūsų mokyklos jaunasis pianistas Dominykas Mačieža. Jis žiuri sužavėjo išraiškingu, technišku muzikavimu ir buvo apdovanotas I vietos laureato diplomu. Dominyko mokytoja Jovita Misiūnienė.

Sveikiname Dominyką ir jo mokytoją su sėkmingu pasirodymu.

2018-06-12

Puslapiai: [1] |2| |3| |4| |5| |6| |7| |8| |9| |10| |11| |12|