Pianistų festivalis "Rudens mozaika"

Lapkričio mėn. 26 d. Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos pianistai lankėsi Raseinių meno mokykloje, kur vyko jaunųjų pianistų festivalis ,,Rudens mozaika‘‘ ir metodinė diena mokytojams. Kol mokytojai klausėsi lektorės J. Osipkovos paskaitos, visi festivalio dalyviai: Raseinių meno mokyklos, Raseinių meno mokyklos Ariogalos filialo ir mūsų meno mokyklos mokiniai buvo pakviesti į edukacinį renginį ,,Teatriniai žaidimai‘‘, kurį vedė mokytoja Romena Godelytė-Irkmonienė. Žaisdami mokiniai artimiau susipažino, susidraugavo, dingo įtampa, kuri paprastai lydi atlikėjus prieš atsakingesnius pasirodymus.

Koncertas buvo labai spalvingas kūrinių įvairove: nuo baroko epochos iki šiuolaikinės muzikos. Gausiai susirinkę žiūrovai kiekvieną jaunąjį atlikėją apdovanodavo gausiais aplodismentais. Mūsų mokyklą atstovavo šie mažieji pianistai: D. Misevičiūtė, I. Ževžikovas, V. Stanaitytė, P. Gudaitis, P. ir M. Kairiai, N. Pužauskaitė, D. Mačieža, S. Spaustynaitytė, kuri grojo ansamblyje su smuikininku A. Užemecku. Mokinius koncertui paruošė mokytojos R. Česnulevičiūtė, J. Misiūnienė, D. Švedienė.

Raseinių meno mokykloje mes viešime jau antrą kartą. Labai džiaugiamės savo naujais draugais, nes jaučiamės laukiami ir sutinkami labai nuoširdžiai. Sekančiais mokslo metais tikimės susitikti Jurbarke. Graži draugystė turi tęstis.

Vyr. mokytoja D. Švedienė

2018-12-01