Konkursas " Aukso raktai"

Spalio 18-21 dienomis Vilniuje, Karoliniškių muzikos mokykloje vyko konkursas  ,,Les clés d‘or – Aukso raktai“, kurį nuo 1992 metų kasmet vis kitoje šalyje organizuoja prancūzų pianistas  Gerard Gahnassia. Konkurso įkūrėjas bei meno vadovas Gerard Gahnassia džiaugiasi, galėdamas 2018-aisiais metais pirmą kartą surengti šį konkursą, skirtą fleitai, smuikui ir fortepijonui, Vilniuje.  Per 26-ių metų gyvavimo istoriją konkurso žiuri sudarė daug muzikos pasaulyje itin vertinamų ir žymių žmonių. Konkurso metu buvo organizuojamos meistriškumo pamokos, kurias vedė garsūs muzikai. Mokyklos smuiko 4 klasės mokinė Ugnė Preimonaitė su mokytoja Vida Račkauskiene pasinaudojo proga gauti puikių patarimų  iš prancūzų smuikininko Cesar Vevlev, kuris šiais metais vedė meistriškumo pamokas Vilniuje.

2018-12-21