Sveikiname!

4 fortepijono klasės mokinį Dominyką Mačiežą  ir mokytoją Jovitą Misiūnienę Tarptautiniame Dainiaus Trinkūno jaunųjų pianistų festivalyje – konkurse laimėjus Grand Prix!

4 smuiko klasės mokinę Ugnę Preimonaitę XIX Lietuvos muzikos ir  meno mokyklų styginių instrumentų festivalyje – konkurse „ARCO“ tapus laureateAčiū mokytojai Vidai Račkauskienei ir koncertmeisterei Zitai Liktienei.

Kanklių ansamblį „Smilga“ ir jų mokytoją Rimą Balčiūnienę Tarptautiniame K. Biliūno tautinių instrumentų solistų, ansamblių ir orkestrų konkurse-festivalyje laimėjus 3 vietą!

3 kanklių klasės mokinę Lukreciją Danieliūtę ir mokytoją Rimą Balčiūnienę II-jame Respublikiniame 3 klasės kanklininkų etiudo konkurse laimėjus 3 vietą!

2018-12-22