"Šoktinis 2019"

2019 m. vasario 23 d. Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos liaudiškų šokių kolektyvas „Mituvėlė“ kartu su meno mokyklos mokinių ir  mokytojų kapela bei dainininkėmis dalyvavo Respublikiniame liaudiškos muzikos ir šokio konkurse „Šoktinis 2019“ Plungėje. Šiame konkurse kolektyvas varžėsi su tokiais garsiais ansambliais kaip: Alytaus jaunimo centro dainų ir šokių ansamblis „Tarškutis“, Utenos kultūros centro šokių ir dainų ansamblis „Vieversa“; Kultūros centro Panevėžio bendruomenių rūmų vaikų ir jaunimo šokių ansamblis „Grandinėle“, Plungės kultūros centro vaikų ir jaunimo liaudies šokių ansamblis „Žirginėliai“, Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro vaikų ir jaunimo liaudies šokių ansamblis „Vijurkas“, Vilkaviškio muzikos mokyklos liaudies ir dainų ansamblis „Siaustinis“, Kretingos meno mokyklos vaikų šokių studija „Ratilėlis“.

Liaudiškų šokių kolektyvas „Mituvėlė“ buvo apdovanota nominacija už Šokio lengvumą ir puikų debiutą.

2019-02-25