Sveikiname smuikininkę Ugnę!

Saulėtą gegužės 3 dieną Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos koncertų salėje vyko VII respublikinis Romualdo Žaldoko smuikininkų ir violončelininkų konkursas. Nors konkursas jau septintasis, bet mūsų meno mokyklos mokiniai jame nėra dalyvavę. Šiais metais 4 klasės smuikininkė Ugnė Preimonaitė su mokytoja Vida Račkauskiene ir koncertmeistere Zita Liktiene nusprendė išbandyti jėgas Klaipėdos krašte ir savo sprendimo nepasigailėjo. Respublikiniame  konkurse be Klaipėdos Jeronimo Kačinsko ir Juozo Karoso muzikos mokyklų dalyvavo stygininkai iš Telšių, Tauragės, Priekulės, Gargždų, Panevėžio, Naujosios Akmenės, Vilniaus Algirdo  muzikos mokyklų. Konkurse varžėsi Plungės M. Oginskio , Kuršėnų, Palangos S. Vainiūno, Raseinių, Kretingos, Šilutės, Skuodo ir Ukmergės meno mokyklų auklėtiniai.  Net iš 73 dalyvių mūsų smuikininkė Ugnė pelnė I vietos laureatės diplomą! Sveikiname Ugnę  puikiai pasirodžiusią konkurse! Dėkojame mokytojai Vidai Račkauskienei, paruošusiai Ugnę konkursui ir koncertmeisterei Zitai Liktienei, prisidėjusiai prie puikaus Ugnės muzikavimo.

2019-05-06

Puslapiai: |1| |2| |3| |4| |5| |6| |7| |8| |9| |10| |11| [12] |13| |14|