"Smilga" Šiauliuose

Gegužės 17-19 dienomis Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijoje vyko tarptautinis kamerinių liaudies instrumentų ansamblių festivalis-konkursas. 17 dieną mokytojos Rima Balčiūnienė ir Valda Vasiliauskienė dalyvavo seminare ir klausėsi svečių iš Rusijos ir Ukrainos vedamų meistriškumo pamokų. 18-19 dienomis konkursas vyko dviem turais, o jame dalyvavo ir mūsų mokyklos kanklių ansamblis „Smilga“.Konkurse dalyvavo ansambliai iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Dalyvius vertino labai rimta kopetentinga komisija, korioje buvo ir Lietuvos ir teatro akademijos profesoriai ir svečiai iš Rusijos, Ukrainos, Estijos ir Latvijos. Labai džiaugiamės, kad „Smilgos“ pelnė III laipsnio diplomą ir 50 eurų piniginį prizą. Kadangi konkursas vyko dvi dienas, tai merginos dar ir sudalyvavo „muziejų naktyse“-aplankė dviračių muziejų, Chaimo Frenkelio vilą, kurioje per didelį ekraną stebėjo Eurovizijos finalą.19 dienos pavakare konkursą vainikavo gražus laureatų ir svečių iš užsienio koncertas bei vakaronė.

2019-05-22

Puslapiai: |1| |2| |3| |4| |5| |6| |7| |8| |9| |10| |11| |12| [13] |14|