Dailininkų pleneras

Rugsėjo 18 d. meno mokyklos dailės  skyriaus mokiniai su  mokytoja Inesa Bosaite dalyvavo bendrame, tradiciniame, dailės plenere su Šakių meno mokyklos jaunaisias dailininkais.

Pleneras vyko šalia meno mokyklos, Vasilčikovų dvaro parke. Prieš tai visi drauge aplankėme Vinco Grybo memorialinį muziejų, apžiūrėjome ir kelias ten eksponuojamas parodas. Po ekskursijos ir pietų pertraukėlės, kiekvienas  dailininkas susirado sau tinkamą vietą tapymui ir kibo į darbus…Nors diena oru nelepino, vis lijo lietus, bet kai atėjo laikas tapybai – dangus išsigiedrijo ir pasirodė saulutė.

Dienos nuotaika atsispindėjo ir darbuose.

Labai džiaugiamės draugyste su Šakių meno mokyklos dailininkais ir jų mokytoja Lolita Rūgyte, kuri trunka jau ne vienerius metus.

Nuotraukos iš plenero foto galerijoje

2019-09-20

Puslapiai: |1| |2| |3| |4| |5| |6| |7| |8| |9| |10| |11| |12| [13] |14|