Kanklių muzikos koncertas

Sausio 20d. mūsų mokykloje vyko koncertas - susitikimas su Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos liaudies instrumentų skyriaus kanklininkėmis.

Koncertą pradėjo liaudies instrumentų skyriaus vedėja Irena Vaitkevičiūtė, kuri papasakojo apie Juozo Gruodžio konservatorijos veiklą,  tuo pačiu kviesdama  gabius muzikai mokinius ateityje siekti muzikinio išsilavinimo.

Labai malonu buvo išgirsti grojant buvusaias mūsų mokyklos mokines, o dabar jau ketvirtakurses studentes - Simoną Žemailaitę ir Eleną Sakavičiūtę, kurios ne tik skambino kanklėmis, bet ir padainavo keletą liaudies dainų. Solo  kankėmis grojo ir Sonata Zavadskytė.

Į koncertą gražiai įsiterpė ir dabartinės mūsų mokyklos kanklininkės. Tai I klasės mokinė Augustė Pocevičiūtė (mokyt. R. Balčiūnienė), V kl. mokinė Aistė Gerulaitytė (mokyt. R. Balčiūnienė), VI kl. mokinė Austėja Vidutytė (mokyt. V. Vasiliauskienė). Šios mokinės vasario mėn. ruošiasi dalyvauti respublikiniame kompozitoriaus J. Švedo jaunųjų atlikėjų konkurso atrankiniame ture Kaune.

Koncertą - susitikimą labai šiltai vedė Kauno J. Gruodžio koncervatorijos dėstytoja Dileta Kubilienė.

Toks bendras koncertas ne tik neprailgo,  bet ir  suteikė visiems gerų emocijų, didesnio muzikos supratimo ir meilės savo pasirinktam instrumentui - kanklėms.

Kanklių muzikos koncertas

Puslapiai: [1] [2]